fbpx

Penktadienio, birželio 25-osios, „Tauragės kurjeryje“: Gaurės gyventojai – „Viską iš mūsų atimat“

Dalintis:

Valdžios užmojams nugriauti kultūros namus Gaurėje skersai kelio stoja gyventojai. Į Gaurę atvykusiam merui jie išklojo priekaištus, kad savivaldybės vadovybė atėmė iš jų mokyklą ir kultūros namus, kaime nebeliko gydytojo, o dabar kaimą dar labiau kėsinamasi atskirti nuo miesto. Žmonės valdžios prašo geriau nugriauti avarinės būklės buvusį mokyklos bendrabutį – pavojingą vaikų traukos centrą, tačiau šia problema valdžia nesusidomėjo.

„Kalba, kad reikia griauti kultūros namus, bet apie kultūrą niekas nešneka. Man labai liūdna, kad apylinkės centras neturės kultūros namų. Kad kultūros darbuotojai galėtų normaliai dirbti, jie turi turėti sceną. Įsivaizduokit mokykloje 7 žingsnių plotelį, o jei šoka rimtas kolektyvas, tai po 4 žmones turėtų išsiskleisti dviem eilėmis, repetuoti jie negali“, – į gyvenvietę atvykusiems valdžios atstovams kalbėjo Gaurės tautinių šokių kolektyvo „Trepsiukas“ vadovas Vladas Žičkus.

Kas įvyko Gaurėje ir ko gyventojai nesutaria su vietos valdžia, skaitykite penktadienio vedamajame.

Penktadienio numeryje – ir daugiau pastarųjų dienų naujienų:

vietos politikai nusprendė didinti atliekų surinkimo mokestį, nuo šiol mokėsime ir už žaliąsias atliekas;

nuo rudens Šeimos gerovės centras taps viena didžiausių savivaldybės įstaigų;

Tauragės profesinio rengimo centras griauna mitus, kad šioje mokymo įstaigoje mokosi tik tie, kam nesisekė bendrojo lavinimo mokykloje, – čia įgijusieji profesiją darbą tikrai randa;

moksleiviams, išskyrus abiturientus, šią savaitę baigėsi mokslo metai – pedagogai sako, kad ne visi šių mokslo metų įvertinimai atitinka realybę;

Pertvarka „Dunokų“ kapinėse – unikalią idėją pasiūlė miesto seniūnas Žilvinas Majus;

kraštiečių susitikimo Vilniuje atgarsiai – Tauragės vėliava plazdėjo Pilaitės malūne;

„Tauragės kurjerio“ korespondentai spėjo pasisvečiuoti ne vienos bendruomenės Joninių šventėse: kaip tauragiškiai šventė vidurvasario šventę.

Jūsų dėmesio tikisi ir apžvalgininkas Rimvydas Valatka, kaip visada taiklus jo žodis verčia susimąstyti, ir šmaikštuolis Henrikas Vaitiekūnas, šįkart papasakosiantis apie… sriubą. Kokią, sužinosite, atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Ir kaip kiekvieną penktadienį – puikus receptas: vasariška migdolų ir uogų tarta, pirštus apsilaižysite.

Gražaus savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą