Penktadienio, liepos 9-osios, „Tauragės kurjeryje“: gyvūnų globėjas jaučiasi gavęs kaip šlapiu skuduru per veidą

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybė sutartį dėl bešeimininkių gyvūnų gaudymo, laikymo, eutanazijos ir utilizavimo paslaugos teikimo rajone pasirašė su Klaipėdoje registruota VšĮ „Būk mano draugas“.

„Savivaldybė turėjo įvertinti situaciją, per kiek laiko klaipėdiškiai galės atvažiuoti į Tauragę. Kalbėjausi su policijos pareigūnais, jie sako, bus krachas – ar jie dvi valandas turės stovėti prie partrenkto gyvūno, ar persekioti agresyvų šunį“, – „Tauragės kurjeriui“ sakė Sigitas Klymantas, Lietuvos gyvūnų globos draugijos Tauragės skyriaus pirmininkas.

Jis dalyvauti savivaldybės apklausoje dėl šių paslaugų teikimo nekviestas. Kodėl? Atsakymai – rytojaus vedamajame.

Nuo kitų metų pabaigos daugiabučiuose turės nebelikti dujų balionų. Gyventojams jau teikiamos valstybės subsidijos, tačiau vis dar kyla klausimų. Šįkart atsakymų bandysime ieškoti kartu su daugiabučių namų savininkų bendrijos „Žiedas“ eksploatuojamo namo gyventojais.

Vieni mokslo metai baigėsi, kiti netrukus prasidės. Kas neramina Tauragės švietimo ir sporto skyriaus vedėją Egidijų Šteimantą ir visą švietimo bendruomenę?

Tauragėje augusį ir Moksleivių kūrybos centro užsiėmimus pilyje lankiusį Mindaugą Turolevičių (34) „Tauragės kurjeris“ jau yra kalbinęs prieš keliolika metų, kai jis dar tik žengė pirmuosius žingsnius keramikos srityje. Dabar Mindaugas nebegyvena Tauragėje, tačiau apie save vis primena. „Tauragės kurjeris“ jį vėl susitiko gerokai patobulėjusį ir nemažai pasiekusį Taurų parke vykusiame renginyje. Pokalbio prisėdome Mindauginių išvakarėse.

Penktadienio numeryje – vėl „Tauro rago“ priedas. Nepapasakotose istorijose – Eugenijaus Šalčio interviu. Vidai Mikai eilėraščiai – sielos vaistai.

Rytdienos numeryje gausu sporto naujienų. Nepamirštame kaimų ir jų bendruomenių, nors ne visos naujienos iš ten smagios ir džiuginančios.

Tradiciškai Jūsų laukia receptas – savaitgalio pietums siūlome sočiojo troškinio su brokoliu receptą.

Jūsų dėmesio, žinoma, tikisi ir specialiai „Tauragės kurjerio“ skaitytojams rašantys Rimvydas Valatka bei Henrikas Vaitiekūnas.

Gražaus vasariško savaitgalio!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą