fbpx

Penktadienio, gegužės 14-osios, „Tauragės kurjeryje“: apie psichologinį spaudimą prabilo ir Tauragės medikai

Dalintis:

Po Lietuvą sukrėtusios jaunos gydytojos tragedijos Šiauliuose atsivėrė ir Tauragės medicinos darbuotojai. Apie psichologinį smurtą – mobingą vis daugiau pranešimų sulaukia Sveikatos apsaugos ministerija.

Pirmieji Tauragės medikų skundai redakciją pasiekė dar praėjusių metų rudenį. Tuomet apie nepakeliamas darbo sąlygas ir socialinę nelygybę kalbėjo ne tik Tauragės ligoninės Radiologijos skyriaus specialistai. Medikai skundėsi nesulaukiantys valdžios palaikymo, negaunantys valstybės žadėtų priedų už darbą pandemijos metu. Kitų skyrių specialistai tikina nelaukiantys, kai vėl teks dirbti viršvalandžius ir slaugyti perpildytose palatose gulinčius tauragiškius.

„Skyriuose guli po 30 ligonių, o naktiniuose budėjimuose lieka 2–3 darbuotojai. Jie turi sužiūrėti visus iki vieno, pasirūpinti silpnaisiais, suteikti ekstrinę pagalbą ir tikėtis, kad naktis praeis ramiai. Ar tai normalu? Sakote, trūksta personalo? Trūksta juodadarbių, bet administracijos darbuotojų popieriukams rašyti ligoninė turi sočiai ir su žymiai didesnėmis algomis, už neaiškius darbus skiriamomis premijomis“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo medicinos darbuotoja.

Lietuvos gydytojų sąjungos Tauragės filialo pirmininkas chirurgas Andrius Burmistrovas sako mobingą patyręs ne tik studijų metais vienoje pagrindinių šalies ligoninių, bet ir Tauragėje. Gydytojas patvirtino, kad ir dabar Tauragės medicinos įstaigose yra hierarchija paremtų darbo santykių ar bandymų daryti spaudimą. Kur kreiptis medikams, patiriantiems psichologinį smurtą, perskaitysite vedamajame.

Storame ir spalvingame numeryje rasite:

pokalbius su aistrą gėlėms, sveikam gyvenimo būdui atradusiomis Tauragės krašto moterimis;

jaunosios Tauragės atlikėjos Atėnės Ravinkaitės svajonę – laimėti „Lietuvos balsas. Vaikai“ superfinalą;

išsamią informaciją apie vakcinavimą nuo COVID-19 Tauragės rajone;

rajono naujienas, aktualijas ir kriminalus;

pokyčius Tauragės krašto muziejuje;

rajono vadovų atsakymą – kodėl dar užrakinę laiko savivaldybės duris;

verslo naujienų puslapį, kuriame – pasakojimai apie naujas prekybos vietas ieškantiems išskirtinių skonių;

tradicinį penktadienio receptą: siūlome išsikepti kriaušių keksą su karamele.

Imkite ir skaitykite, o perskaitę mėgaukitės pavasarišku savaitgaliu ir, žinoma, nepamirškite užsiprenumeruoti „Tauragės kurjerio“ antrajam šių metų pusmečiui!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą