Penktadienio, gegužės 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: kaimo sodybų tuštėjimo metas

Dalintis:

„Priverstinai ilsimės ir tuo nesidžiaugiame. Negausime pajamų, kurias buvome suplanavę šiems metams. Atšaukti renginiai, pokyliai ir birželiui. Ar jie bus nukelti į kitus mėnesius, ar į kitus metus, nežinome“, – sako garsiojo Mociškių palivarko šeimininkė Rasa Stonienė.

Kaimo turizmo sodybos, kaip ir dauguma nuo koronaviruso nukentėjusių verslų, grąžo rankas – išliks ar atsigaus? Kaip vyks asmeninės šventės – svečiai bus susodinti kas 2 metrus ir visi kaukėti?

Tauragės rajone nuolat dingstanti elektra: meras reikalaus energijos teikėjų pasiaiškinti.

Gražų jubiliejų pasitinkantis dirigentas, chorvedys maestro Zenonas Komskis: „Gaila, provincijoje nebeliko chorų. Skaudu. Viskas priklauso nuo valdžios – jeigu nenori, tai ir neturi“.

Partijos ruošiasi rinkimams: Tauragės vienmandatėje apygardoje aiškūs jau trys kandidatai į Seimą.

Nuo gegužės 18-osios švelninamas karantinas: mokiniai gali grįžti į mokyklas. Kokį sprendimą priėmė Tauragės mokymo įstaigos?

Gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena. Žygaičių krašto rašytoja, pedagogė Regina Bliūdžiuvienė atskleis, kaip auklėjo savo vaikus ir kodėl anūkams atleidžia daugiau.

Lauksargių globos namai laimėjo „Maximos“ skelbtą bendruomenių konkursą, todėl dabar turi už ką papuošti savo ir kaimo aplinką.

Ramūno Terlecko skiltis „Briliantinė ministro migla“: kas atsakys už mirti pasmerktus kraujagyslių ligomis sergančius žmones?

Henrikas Vaitiekūnas klausia – ar LRT pritrūko vatos?

Jūsų laukia ypatingas receptas – pasimėgaukite sočiais troškintais bulvių ir varškės blynais.

Ir tai dar ne viskas. Įdomaus skaitymo ir gražaus artėjančio savaitgalio!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą