Antradienį Tauragės apylinkės teismas toliau nagrinėjo Tauragės rajono savivaldybės tarybos narės Virginijos Eičienės galimo nepagrįsto praturtėjimo bylą. Nors posėdyje teismas ketino išklausyti penkių liudytojų parodymus, į teismo salę politikė atsivedė net septynis.
Visi jie artimais ryšiais susiję su V.Eičiene – giminaičiai ir partiečiai, visi ją atkakliai gynė, įrodinėdami, kad ji pati važiavo ar vežiojo ją savo automobiliais į toliausius rajono kampelius, kitus miestus, o savivaldybės administracijoje dirbanti marti net atskleidė, kad jos anyta kurą mėgsta kaupti „bačkutėje“, tik jis esąs skirtas ne automobiliui, o žoliapjovei.
„Tuo laikotarpiu praktiškai savaitgalių neturėjom. Renginių būdavo daug ir ne po vieną į dieną. Daugiausia važiuodavom kartu. Kaimo šventės, visokių renginių buvo“, – teismui politikės kelionių pagrįstumą įrodinėjo jos sugyventinis Jonas Zeveckas.
Visas teismo posėdžio detales sužinosite atsivertę penktadienio „Tauragės kurjerį“.
Gegužės 17-ąją „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:
Dešimties vaikų mamai Genovaitei Venckaitienei – valstybės apdovanojimas;
Susirūpino, kur įkurdinti kovą dėl kamino pralaimėjusius gandrus;
Pirmosios šiemet Tauragės ligoninėje gimusios dvynukės – iš Vainuto;
Skaudvilėje atsodintas Meilės miškas;
Ant aplinkkelio sienos – viešas įžeidimas buvusiam tarybos nariui;
Kelio taisymo pasekmės – skalda skrieja į visas puses;
Perrinkta Pilaitės bendruomenės pirmininkė raitojasi rankoves – darbo bus daug;
Žygaitiškiai fotografuoti mokėsi… kavos skardinėmis.
Tai tik dalis šių dienų naujienų. Henrikas Vaitiekūnas papasakos, kodėl šiemet ne 2024-ieji, o 2017 metai, o šeimininkėms ir šeimininkams siūlome labai gardaus patiekalo – vištienos užkepėlės su brokoliais ir Bešamelio padažu receptą. Piršus apsilaižysite!
Vasariško savaitgalio linkėdamas „Tauragės kurjeris“ jau keliauja į jūsų pašto dėžutes!
Komentarų: 1
Teismas įvertins !