Penktadienio, gegužės 7-osios, „Tauragės kurjeryje“: testuotis ir grįžti į mokyklas sutiko tik penkios klasės

Dalintis:

Antradienį Tauragės rajono savivaldybė paskelbė, kad nuo gegužės 10 dienos į mokyklas grįžta 5–8 klasių moksleiviai ir kad testavimas nebus būtinas. Deja, trečiadienio vakarą iš mero Dovydo Kaminsko lūpų moksleiviai ir jų tėvai išgirdo visai ką kita – kad vaikai grįžtų į klases, privaloma įgyvendinti visus Vyriausybės nustatytus reikalavimus. Kas nepabūgo testuotis ir nusprendė grįžti į klases, o kam tvarka pasirodė per griežta, skaitykite rytdienos vedamajame.

Vyriausybė patvirtino lietuviškąjį Galimybių pasą. Ką apie tai mano rajono verslininkai ir tauragiškiai? Šios ir kitos vakcinavimo, testavimo, saviizoliacijos naujienos, gyventojų klausimai ir specialistų atsakymai – jau netrukus.

Taip pat atskleisime, kokios naujovės planuojamos didžiajame Tauragės turguje.

Žinios iš teismo salės – Aukščiausiasis Teismas smurtavusio ir nepilnametę išžaginti pasikėsinusio jurbarkiškio bylą nurodė nagrinėti iš naujo.

Gegužės 8-ąją bus minima Tarptautinė Raudonojo kryžiaus diena. Ta proga „Tauragės kurjeris“ svečiavosi Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos Tauragės skyriuje. Kalbėjomės su skyriaus vadove Alvyda Urbutiene.

Savaitgalio numeryje rasite ir daugiau pokalbių su įdomiais rajono žmonėmis apie nuostabius rajono gamtos kampelius, jų augintinius ir braškių auginimą.

Tradiciškai penktadienio laikraštyje – receptas: siūlome išsikepti obuolių pyragą su maskarponės sūriu. Receptu dalijasi Audronė Rokienė. Jaukaus savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“.

Išimtinai kreipiamės į kalbininkus, bibliotekininkus, kolegas žurnalistus ir kitus lietuviško žodžio puoselėtojus ir sveikiname su Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, kuri minima šiandien – gegužės 7-ąją. Didžiuokimės kasdien galėdami laisvai reikšti mintis unikalia, gražia ir melodinga lietuvių kalba.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą