fbpx

Penktadienio, gegužės 8-osios, „Tauragės kurjeryje“: žurnalistė Jovita Strikaitienė – kas yra tikroji žiniasklaida?

Dalintis:

Spaudos ir apskritai žiniasklaidos laisvė. Iškovota, išgyventa, nekeičiama į nieką. „O!.. Mes n kartų biuro stalo gale sėdėjom. Mus kviesdavo, auklėdavo, atestuodavo. Tokiais atvejais pasijausdavau įvaryta į kampą, bet kai mane įvarydavo kampą, įvykdavo sprogimas. Tada galvodavau – bus kaip bus“, – pasakys Tauragės žiniasklaidos senbuvė, tikra žodžio meistrė, žurnalistė Jovita Strikaitienė.

Tauragės žiniasklaida tada ir dabar. Kokių žurnalisto ir jo pateikiamos informacijos vartotojo vertybių nesugebėjo sutrypti sovietinė propaganda ir vis dėlto kodėl Lietuvos žiniasklaida šiandien prarado žmonių pasitikėjimą? Sulaukite naujausio numerio – pažadame, bus įdomu.

Tauragės „Santakos“ muziejus švenčia jau antrą pergalę – ir Klaipėdos apygardos teismas konstatavo, kad tautodailininko Antano Bagdono meno dirbinių kolekcija iš Griežpelkių turi grįžti į muziejų. Tiesa, kol kas tai dar ne pabaiga – Griežpelkių kaimo turizmo šeimininkas Petras Dedūra turi paskutinę galimybę teismo sprendimą užginčyti. Daugiau – rytojaus numeryje.

Mažonuose prosenelės gimtinėje savo lizdą kuriančios dizainerės Daivos Paldavičienės karantinas neišgąsdino – kad pamatytumėte, kokias unikalias kuprines ji siuva. Jauna mama sako norinti plėsti savo mažytį verslą, tik nespėjanti – labai laiko trūksta. Nieko nuostabaus, juk namuose mamos dėmesio kasdien laukia mažieji Gvidas ir Kamilė. Kaip iš nieko padaryti viską? Skaitykite jau netrukus.

Pirmadienį veiklą atnaujino Tauragės lopšeliai-darželiai. Į tris miesto darželius sugrįžo vos 12 vaikų. O viename jų kasdien žaidžia tik du mažyliai. Kaip karantino sąlygomis vykdoma kvėpuoti pradėjusių ikimokyklinių įstaigų veikla?

Ar gali būti, kad Tremtinių kelio gatvėje varžtus ir vinis ant kelio kažkas pabėrė tyčia? Neabejingas vairuotojas kreipėsi į policiją ir išmėtytus varžtus surinko jau ne pirmą kartą. Tik kodėl pareigūnai nesiaiškina, kas tai galėjo padaryti?

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – kiek žmonių Tauragėje serga koronavirusu ir kiek laikomi pasveikusiais, kaip šiemet vyko tradicinis „Sidabro vainikėlio“ konkursas, kuriam Tauragės rajono moksleiviai pateikė įspūdingų kūrinių, kokios lengvatos suteiktos grožio paslaugų specialistams ir ko pagaliau sulaukė Batakių gyventojai – jau netrukus pasieks jūsų pašto dėžutes ir išmaniuosius įrenginius. Pasaulio įvykių apžvalgininkas Linas Kojala pabandys atsakyti į klausimą, ar tikrai koronavirusas į pasaulį buvo paleistas iš Uhano laboratorijos, o TV ekspertas Henrikas Vaitiekūnas atskleis, kuo butelis skiriasi nuo „bonkės“. Jei pasiilgote egzotikos, šiame numeryje rasite receptą, kuris tikrai vertas tikrų gurmanų dėmesio. Atkeliavo jis net iš Maroko.

Ir dar – „Tauragės kurjeris“ skelbia antrojo 2020 metų pusmečio prenumeratos akciją. Pasiūlymas tikrai vertas dėmesio tų, kas nori žinoti visas savo krašto naujienas.

Ačiū, kad esate su mumis.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą