Penktadienio, gruodžio 11-osios, „Tauragės kurjeryje“: savivaldybei į Vyriausybės nurodymą nusispjauti?

Dalintis:

Sugriežtinus karantino ribojimus, nuo trečiadienio prekybos centruose apsipirkti tapo sudėtingiau, automobilių stovėjimo aikštelėse vietų palikta tik 20 proc. Kai verslininkai, kuriems priklauso automobilių aikštelės, trečiadienio naktį skubėjo atitverti draudžiamas zonas, savivaldybės, taip pat valdančios dalį miesto aikštelių, klerkai miegojo šiltose lovose – Vyriausybės nurodymas Tauragės valdžiai, matyt, negalioja ir jo vykdyti ji nė neketina.

„Pasirodo, savivaldybėje tie sprendimai nevyksta taip greitai, susitarti nepavyko, todėl verslininkas vienoje aikštelės pusėje, kuri yra jo, nusprendė taikyti reguliavimą. Savivaldybė nieko bendro nenori daryti, sako, kad tai yra vieša vieta, ten visi pagal savo sąmoningumo lygį elgiasi ir parkuoja“, – „Tauragės kurjeriui“ pasakys „Pepco“ prekybos tinklo atstovė, paklausta, kodėl aikštelėje priešais šią parduotuvę Tauragėje automobilių srautai neribojami.

Ne tik ši, ir daugiau automobilių stovėjimo aikštelių Tauragėje priklauso savivaldybei.

Apie aikštelių, automobilių srautų ribojimo detektyvą ir ką apie tai mano tauragiškiai, skaitykite jau rytojaus vedamajame.

Penktadienio numeryje – ir kitos pastarųjų dienų aktualijos: kiek šiemet kainavo virtuali Kalėdų eglutės įžiebimo šventė; kodėl antstolis areštavo Skaudvilės gimnazijos sąskaitas; ar tikrai įstaigose darbuotojai dirba dėvėdami kaukes; kaip sugriežtintas karantinas pakoregavo vaikų darželių darbą; kokių veiksmų prieš gyvūnų daugintojus ėmėsi Mokesčių inspekcija; už ką Adakavo socialinių paslaugų namų direktorei įteikta Gerumo žvaigždė; ar tikrai Naujųjų vakarui Tauragėje ir aplink ją išnuomotos visos pirtys, nors to daryti ir neleidžia sugriežtinta tvarka; kas Kultūros paveldo tarnyboje pakeitė amžinybėn iškeliavusį Edmundą Mažrimą; kokią dovaną Švč. Trejybės bažnyčiai įteikė Tauragės verslininkai; kodėl karantino neišsigando klestintys Gaurės uogų augintojai; kam karantinas bėda, o kas jo akivaizdoje plečia verslą – reklamos agentūra „Reklamanija“ sako, kad šie metai tikrai buvo neblogi; kaip beveik pusės amžiaus gimtadienį atšventė vaikų reabilitacijos centras-mokykla „Pušelė“ ir ką per karantiną, kai nereikia organizuoti renginių, veikia 100 Kultūros centro darbuotojų.

Šiame numeryje jūsų laukia ir pasakojimas apie iš Tauragės kilusias ar pro ją kadaise keliavusias istorines įžymybes, puikus adventinis bulvių pyrago receptas ir, žinoma, Rimvydo Valatkos bei Henriko Vaitiekūno įžvalgos.

Ramaus švenčių laukimo ir stipraus imuniteto jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija. Ačiū, kad esate kartu.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą