fbpx

Penktadienio, gruodžio 18-osios „Tauragės kurjeryje“: skiepai jau pakeliui, ar Tauragė pasiruošusi?

Dalintis:

Skiepai nuo koronaviruso, rodos, jau ranka pasiekiami. Vakcinacijos nuo COVID-19 koordinatorė Tauragėje mero patarėja Aušra Kulikauskienė sako, kad, jos žiniomis, pirmosios vakcinos nuo koronaviruso dozės Lietuvą pasiekti turėtų iškart po Kalėdų ar sausio pradžioje. Kada jos pasieks Tauragę, kiek vakcinos dozių gali būti skirta Pirminės sveikatos priežiūros centrui, kuriam pavesta organizuoti skiepijimo procesą, ir ar turės ši įstaiga kur vakcinas laikyti? Tačiau labiau neramina ne tai – skiepytis sutinka vos pusė apklaustų medikų.

„Tačiau esminė informacija – šią vakciną reikia per 5 dienas suskiepyti. Kitas niuansas – viename buteliuke yra 5 vakcinos dozės. Tai reiškia, kad iš vieno buteliuko reikės paskiepyti 5 žmones iš eilės. Kitaip vakcina suges. Va čia jau turės įsijungti ir vadybiniai sugebėjimai, kad vakcina nenueitų niekais“, – „Tauragės kurjeriui“ pasakys vakcinacijos organizatoriumi Tauragėje paskirto Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Donatas Petrošius.

Rytojaus vedamajame – atsakymai į gyvybiškai svarbius klausimus.

Penktadienio numeryje – gausybė kitų ir linksmų, ir nelabai naujienų, aktualijų bei istorijų: kaip jau nuo penktadienio veiks įvažiavimuose į miestą sumontuoti pareigūnų postai – kokius dokumentus reikės pateikti, norint patekti į Tauragę, o kam nepadės ir jie; ko Tauragės epidemiologai prašo tauragiškių; kurią savivaldybės įmonę koronavirusas paliko be būrio svarbių darbuotojų; sužinosite, kodėl seniūnijos taip skuba išleisti savivaldybės skirtus pinigus, kaip nuo šiol veiks Tauragės mobilusis punktas ir kas gresia Tauragės rajone žmogų pražudžiusiam Didžiosios Britanijos piliečiui.

Rytojaus numeryje jūsų dėmesio laukia ir graži paramos istorija – tris vaikus auginanti lietuvio ir ukrainietės šeima savo gelbėtojams linki Dievo palaimos, už ką – sužinosite jau netrukus. O dar įdomesnė istorija atkeliavo iš miesto seniūnijos pastato, kur politikai įstaigoms ir organizacijoms sugalvojo padalyti kabinetus. Politikų sprendimuose ir pats velnias kartais sprandą nusisuktų: iš vienų atėmė, davė tiems, kas neprašė, tiems, kas prašė, davė tų, kurie neprašė, o tuos, iš kurių atėmė, į gatvę išmetė. Tikra valakyta.

Verslo naujienos – griežtojo karantino rezultatas: į šiukšlyną keliaujančios gėlės, be kalėdinio pelno liekantys aprangos pardavėjai ir prekeivių ašaros. O skaitytojų klausiame – ar skubėjo apsipirkti paskutinėmis „laisvės“ dienomis, ką pirko pirmadienį ir antradienį ir ar Lietuvai reikia dar griežtesnio karantino?

Ir tai dar toli gražu ne viskas, ką perskaitysite rytojaus numeryje. Jūsų dar laukia naminių kūčiukų receptas, Henrikas Vaitiekūnas paaiškins, kuo Googl‘as skiriasi nuo Vikipedijos, o Rimvydas Valatka kaip reikiant pliaukštelės tiems, kas mano, kad toks griežtas karantinas pažeidžia žmogaus teises.

Ačiū, kad skaitote. Saugokime vieni kitus!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą