Penktadienio, gruodžio 2-osios, „Tauragės kurjeryje“: Tauragėje fiksuota jau pamirštos skarlatinos atvejų

Dalintis:

Šaltasis metų laikas daugeliui grasina įvairiomis peršalimo ligomis, kartais tiesiog ištuštindamas vaikų darželius ir mokyklas. Tauragėje pasklidus gandams, kad tarp vaikų plinta jau seniai užmiršta pavojinga liga – skarlatina, klausiame specialistų, ar tai tiesa ir kuo ji tokia pavojinga.

Visuomenės sveikatos specialistai patvirtino – Tauragės rajone buvo užfiksuota skarlatinos atvejų. Kokia tai liga, kokie jos simptomai ir kokį pavojų šis susirgimas kelia, skaitykite rytojaus vedamajame. Jame rasite ir informaciją, kaip apsisaugoti nuo šio užkrato.

Taip pat rytojaus numeryje skaitykite:

Medžiotojų pamesti šunys rado naujus namus;

Remontuos dar dvi ugdymo įstaigas;

Renkami dviejų mokyklų direktoriai;

Kalėdojantys kunigai: tai ne pasipinigavimas, o džiugi bendrystė;

Paskaitoje – kaip atskirti melą nuo tiesos informaciniame sraute;

Pasikėsino į kapinių ramybę – išniekino kapą;

Plaučių ventiliavimo aparato istorijos atomazga – „Tauragės kurjeris“ etikos nepažeidė;

Turistų lankomoje vietoje – nauja pavėsinė.

Penktadienio numeryje perskaitysite ir kas vadovaus Tauragės apygardos rinkimų komisijai, kaip baigėsi kvėpavimo aparato pirkimo skandalas, apie kurį rašėme dar 2020 metais. Ypatingo šmaikštumo kolega Henrikas Vaitiekūnas konstatavo, kuri eglė gražiausia – nepatikėsite perskaitę.

Smagios artėjančios eglutės įžiebimo šventės ir nepamirškite pasinaudoti „Tauragės kurjerio“ prenumeratos akcija – laiko lieka vis mažiau!

2023 metų prenumeratos akcija

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Vytautas Rezgys on

    Jei jau tęsiamos žmonių gązdinimo , ir laikymo baimėje , tradicijos, tai kodėl neberašoma kiek per šiuos metus, ar šį mėnesį susirgo daug baisesnėmis ligomis , tokiomis kaip sifilis, AIDS, atviroji tuberkuliozė ? Kodėl gązdinantys medikai apie tai tyli ? O gal šių košmariškų, ir žiauriai plintančių ligų nebėra, kai jaunimas nešviečiamas apie jų pavojų jomis užsikrėsti, ir jas platina geometrine progresija, nežinodami jų simptomų ? Pvz. Rusijai padėjus medicinos “reformas’ , mažinant ligoninių ir ambulatorijų skaičių, bukinant jaunimą ir jo nešviečiant apie nieką , išskyrus visiškai silpno , bet super išpiarintos piningų maišų , gripo atmainos vadinamą kovidu, buvo nustatyta, kad venerinėmis ligomis serga apie 65 -70 procentų Rusijos gyventojų, ir visi pūdami ir mirdami tyli. Apie AIDS košmarą ir mirtis , pas mus rėkė ant kiekvieno kampo, kol medikai sužinojo ( manytina iš garsių pasaulio mokslininkų, o ne kovido piarintojų – politikų ) , kad paskiepytiems 3 ar 4 kartą išsivysto panašūs į imuno deficitą ( AIDS) simptomai, nuo krentančio imuniteto, ir staiga tarsi dingo AIDS , su to centro vadovu ir klientais… Gal todėl medikai, su didžiuliu trenksmu, kaip susitarę ir atsisakė trečio skiepo?

Palikite komentarą