fbpx

Penktadienio, gruodžio 3-iosios, „Tauragės kurjeryje“: XXI amžiaus košmarai – keliai it per taigą

Dalintis:

Aplink Mažonų seniūniją besidriekiantys keliai jau seniai kamuoja gyventojus – arba turi jais dardėti, arba apsisukti ir grįžti ten, iš kur atvažiavai, nes jie tiesiog neišvažiuojami. Tokius kelius žmonės vadina „tarkomis“ ir „šonkauliais“.

Mažonų kaimo gyventojams tapo neįveikiamas dar vienas kelias – visiškai atkirstas susisiekimas su Kaziškės ir Ridikiškės kaimais. Seniūnas teigia, kad jo galimybės ribotos – jis neturi reikiamų resursų.

„Mes neturime greiderio, kad nuvažiuotume ir sutvarkytume tą kelią po kiekvieno važiavimo. Neturime nė traktoriaus, kuris galėtų greideriuoti“, – „Tauragės kurjeriui“ guodėsi Mažonų seniūnijos seniūnas Egidijus Jurgilas.

Kai savivaldybė leidžia pinigus prabangos pirkiniams, kaimo gyventojai skęsta purve – skaitykite jau netrukus.

Penktadienio numeryje dar perskaitysite:

Nemokamai išsitirti antikūnus galima ir Tauragėje – sužinokite kur;

Tauragiškiai suabejojo realia vėliavos įrengimo prie Jūros upės kaina – ar tikrai toks menkas statinys tiek kainuoja?

Sekmadienį – Padėkos savanoriams diena: dėkoti jiems yra už ką – gyvūnų prieglaudoje be atlygio pluša vos kelios moterys;

Džiugios naujienos šachmatų padangėje – kaip paauglė rimtus vyrus apžaidė;

Žinios iš kriminalinio pasaulio – kokia bauda skirta senovinę sieną išardžiusiam ir plytas pardavusiam vyrui ir kaip vagišė iš senolės namų beveik 10 tūkstančių eurų išnešė;

Tauragėje įsteigta Kraštotyros draugija – ką veiks ir ką į narius priima.

Kaip ir kiekvieną penktadienį jūsų laukia puikus receptas – varškės pyragas su aguonomis. Skonis nepakartojimas – išsikepkite, bus puiki repeticija prieš Kalėdas!

O šmaikštuolis Henrikas Vaitiekūnas šįkart nepagailės kritikos savo kolegoms – sako, kad žurnalistai, kaip ir prekybininkai, taip pat gudrauja. Kaip, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Ačiū, kad esate su mumis ir nepamirštate prenumeruoti „Tauragės kurjerio“! Prenumeratos akcija tęsiasi, dovanų jums dar turime.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą