Penktadienio, kovo 12-osios, „Tauragės kurjeryje“: vandenyje rado ir geležies, ir arseno

Dalintis:

Bendrovė „Tauragės vandenys“ praneša, kad 2020 metais iš 285 įvairiose rajono gyvenvietėse ištirtų vandens mėginių 24 neatitiko Lietuvos higienos normų. Gyventojai informuojami, kad kai kuriose gyvenvietėse geriamasis vanduo ypač užterštas ir maistui vartoti jo negalima. Blogiausia padėtis – Pužiškės ir Griežpelkių kaimuose bei Joniškės soduose, kur vandenyje rasta itin nuodingo arseno.

„Kai palieki pripilto vandens, tai keli centimetrai rūdžių ant dugno nusėda. Labai prastas vanduo. Ne kartą buvo – atsuki vandenį, o ten ir rudeniniai lapai įkrenta iš čiaupo. Purvas bėga. Neįmanoma tokio vandens gerti“, – „Tauragės kurjeriui“ sakė Pužiškės kaimo gyventoja ponia Natalija.

Kur Tauragės rajone vanduo geras, o kur užterštas ir kaip problemą ketina spręsti „Tauragės vandenys“, sužinosite atsivertę penktadienio „Tauragės kurjerį“.

Penktadienio numeryje – ir šventinės Kovo 11-osios akimirkos: vėliavų tiltais pražydęs Tauragės kraštas šventę pasitinka tylus, bet pakilios nuotaikos; sužinosite, kodėl gyventojų skiepijimas nuo COVID-19 perkeltas į bendruomenių namus ir ar daug tauragiškių atsisako vakcinuotis; naujausios žinios iš teismo salės – konfiskuojama dar 12 gyvūnų ir kaip kariai depresiją malšino „žole“; savivaldybė svarsto, kaip šiemet pasitiksime 514-ąjį Tauragės miesto gimtadienį, o buvusios Tauragės namų valdybos pastatą nugriovę verslininkai pasakys, ką jo vietoje planuoja; nagrinėjame ir nemalštančią atliekų tvarkymo problemą; daugiabučio gyventojai, jau pakeitę dujines virykles į elektrines, papasakos, ar jau gavo valstybės žadėtas kompensacijas.

Tai, žinoma, dar ne visos naujienos. Jūsų laukia šventinio pyrago receptas. Rimvydas Valatka kviečia į diskusiją, kas šiandien yra tikrosios vertybės, o Henrikas Vaitiekūnas kaip visada šmaikščios kritikos nepagailėjo vienai TV laidai.

Nesušalkite šį vėjuotą savaitgalį ir ačiū, kad esate su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą