Penktadienio, kovo 13-osios, „Tauragės kurjeryje“: pandemijos akivaizdoje Tauragė surengė tarptautinę konferenciją

Dalintis:

Vyriausybei paskelbus ekstremalią situaciją dėl koronaviruso grėsmės, atšaukiant net ir svarbias komandiruotes, ribojant susibūrimus, Tauragė laikosi neįtikėtinos taktikos – pandemijos akivaizdoje surengė tarptautinę konferenciją, į kurią atvyko 16 pedagogų delegacija iš penkių užsienio šalių, tarp jų ir iš Ispanijos, kur viruso atvejų užfiksuota pavojingai daug, o šalis paskelbta nerekomenduojama kelionių kryptimi. Konferencijos organizatorė Lauksargių pagrindinės mokyklos vadovė Nomeda Vykertienė pareiškė, kad atšaukti renginio apie šachmatus nebuvo galima, mat svečiai jau buvo įsigiję lėktuvo bilietus.

Paroda apie prezidentą Valdą Adamkų Čikagoje subūrė tauragiškius. Amerikos lietuviai abu Lietuvos gimtadienius – Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją šiemet paminėjo ypatingai – Lemonte, Pasaulio lietuvių centre įsikūrusioje Lietuvių dailės muziejaus meno galerijoje, atidaryta fotografo Renaldo Malycho darbų apie Valdą Adamkų paroda. Šilti susitikimai ir Čikagoje suplevėsavusi Tauragės vėliava – kas gali būti gražiau, pasitinkant nepriklausomybės 30-metį?

„Jaunieji amerikiečiai“ atšaukė vizitą į Tauragę. Prisimenate 2017 metais visą Tauragę ekspromtu pastatytu įspūdingu miuziklu sudrebinusį projektą? Deja, šiemet nieko panašaus neišvysime. Atšaukiamas ne tik šis, bet ir kiti renginiai Tauragėje. Skaitykite jau rytoj.

Išrinkti Tauragės miesto ir Skaudvilės seniūnai. Kandidatų į šiuos svarbius postus buvo ypač daug – atitinkamai 14 ir 9. Kas sudarė šių konkursų atrankos komisijas ir kurie kandidatai atrinkti, skelbiame penktadienio numeryje.

Byrančios Meilės alėjos klausimą gali tekti spręsti teisme. Tauragės meras Dovydas Kaminskas kovo 4-ąją atsiprašė visuomenės, kad nesugebėjo užtikrinti Meilės alėjos patvarumo – ji vėl sugriuvo. Atsiprašyti atsiprašė, bet žodžio „atsiprašau“ tikrai neužteks. Kokie kiti savivaldybės veiksmai – kas kaltas dėl to, kas įvyko, ir kada prasidės alėjos remonto darbai? – klausia „Tauragės kurjeris“.

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – kodėl kai daug šeimininkų, kieme vien duobės, kuo nustebo į Tauragę atvykęs garsus kunigas Algirdas Toliatas, kokią paslaptį apie TV šou besivaržančius ekstrasensus žino Henrikas Vaitiekūnas ir kodėl, pasak Lino Kojalos, naftos kaina pastarosiomis dienomis šovė žemyn – jau keliauja į jūsų pašto dėžutes. Beje, Lietuvos paštas prašo priminti, kad jos būtų tvarkingos ir paštininkams kuo lengviau pasiekiamos. Šiame numeryje rasite ir gaivių pavasariškų brokolių salotų receptą. Pats laikas kūno linijas ruošti vasarai!

Gražaus savaitgalio, nesirkite!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą