Penktadienio, kovo 20-osios, „Tauragės kurjeryje“: mobiliųjų punktų atidarymas vėluoja

Dalintis:

Rytoj laikraščio vedamajame skaitykite apie tai, kaip valdžiai nepavyksta ryžtingai žengti viruso įveikimo link. Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė, kad būtina įsteigti mobiliuosius tyrimų punktus savivaldybėse ir savivaldybės ėmėsi darbo. Dalis jų punktus paruošė jau trečiadienį. Tauragiškiai šiuo klausimu neskubėjo, bet gal ir gerai padarė. Kodėl ir kurioje Tauragės vietoje mobilusis tyrimų punktas įrengtas – skaitykite rytoj vedamajame.

Apie būtiną saviizoliaciją pastarosiomis dienomis kalbama ir rašoma itin daug. Kai kurie pilietiški žmonės nesibodi ir policijos pareigūnams pranešti apie iš užsienio grįžusius ir savęs neizoliavusius asmenis. Rašome apie tai ir mes. Plačiau apie tai kas ir kodėl savęs neizoliavo – redaktorės Ramunės Ramanauskienės straipsnyje „Grįžęs iš slidinėjimo kurorto, atėjo į darbą“.

Koronaviruso akivaizdoje savivaldybės klerkai pagaliau prisiruošė surengti spaudos konferenciją. Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkas Modestas Petraitis išsamiai papasakojo, kur save izoliuoti gali tauragiškiai, kaip viruso antpuoliui pasiruošusi ligoninė, kiek tauragiškių dar parvyksta iš svečių šalių. Išsamiai viskas aprašyta straipsnyje „Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkas: „Situacija gali labai greit pasikeisti“.

Laikraštyje rasite ir kiek džiugesnį Mortos Mikutytės interviu su tauragiškiu Airidu Šmitu, kuris gyvena ir dirba Jungtinėje Karalystėje. Aktyvus žmogus nerimsta – ir svetur būdamas organizuoja renginius, planuoja susitikimus, telkia bendruomenę.

Ką daryti pritrūkus dezinfekcinio skysčio? Šis klausimas pastarosiomis dienomis kamuoja tikrai ne vieną žmogų. Pasiteiravome specialistų, ką galima naudoti vietoje specialaus skysčio, kad bent kiek apsaugotume save ir artimuosius.

Pareigūnai pastarosiomis dienomis dirba tikrai sustiprintu režimu. Netrūksta ne tik informacijos apie saviizoliacijos nesilaikančius asmenis, bet ir verslininkų, kurie neketina paisyti Vyriausybės nurodymų. Kam ir kodėl skyrė įspėjimą, skaitykite jau rytoj.

Laikraštyje rasite paaiškinimą, kaip pastaruoju karantino laikotarpiu organizuojamos laidotuvių paslaugos, kiek dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų turi Tauragės ligoninė ir kiek planuoja įsigyti, ką karantino akivaizdoje dėl mokesčių mokėtojų daro Valstybinė mokesčių inspekcija. Rasite ir mūsų kolegų Ramūno Terlecko bei Henriko Vaitiekūno labai įdomias apžvalgas.

Branginkime artimuosius, laikykimės karantino rekomendacijų!

Smagaus skaitymo!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą