fbpx

Penktadienio, kovo 27-osios, „Tauragės kurjeryje“: punktas pagaliau veikia, plūsta tiriamieji

Dalintis:

Raudonojo Kryžiaus prieigose trečiadienio vidurdienį veikti pradėjo ilgai lauktas mobilusis koronaviruso tyrimų punktas. Ligoninė praneša, kad vien pirmąją punkto darbo dieną, nuo vidurdienio, patikrinta 30 į jį automobiliais atvykusių Tauragės apskrities gyventojų. Tikslūs mėginių ėmimo grafikai sudaryti jau ir ateinančioms dienoms. Kol kas punkto veikla sklandi, policijos pagalbos neprireikė, tačiau užduotys ir problemos, kurias tenka skubiai spręsti Tauragės valdžiai, nesibaigia – kur izoliacijai apgyvendinti iš užsienio grįžusius kraštiečius, maisto jiems tiekimas, pargabenimas iš oro ir laivų uostų. Apie tai, kas Tauragėje vyksta pandemijos įkarštyje – skaitykite penktadienio vedamajame.

Didžiausias sujudimas pastarosiomis dienomis, žinoma, mieste. O kaip karantino dienas leidžia rajono kaimų žmonės? Visų Tauragės seniūnijų seniūnai sako, kad problemų problemėlių kyla įvairiausių. Pagramantis nenori į miestelio daugiafunkcinį centrą įsileisti emigrantų, kai kur pabėgusius iš saviizoliacijos reikia gaudyti, o Tauragės kaimiškosios seniūnijos seniūnė suka galvą, kur dieną blaškosi nakvynės namų gyventojai, į savo nakvynės vietą grįžtantys tik nakčiai.

Pirmą kartą istorijoje šią savaitę Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis vyko nuotoliniu būdu. Deja, žurnalistams nebuvo sudaryta sąlygų jo nei stebėti, nei girdėti. Svarstyta vos keletas neatidėliotinų klausimų – darbo neteko vienos mokyklos vadovas, skirta solidi beveik 200 tūkstančių eurų suma ekstremaliajai situacijai Tauragės rajone suvaldyti. Ką už šiuos pinigus savivaldybė pirks, sužinosite jau netrukus.

Nuo antradienio Tauragės mieste pradėta masinė dezinfekcija – žaidimų aikštelės, daugiabučių laiptinės, kitos viešos vietos purškiamos specialiu chemikalu. Ką turi žinoti gyventojai, kaip prižiūrėti išpurkštas laiptines vėliau patiems, kiek laiko šie darbai truks? Šie ir dar daugiau klausimų bei atsakymų į juos – rytojaus numeryje.

Šį savaitgalį Tauragės civilinės metrikacijos skyriuje numatytos dvejos vestuvės. Savivaldybė išleido į viešumą administracijos direktoriaus pavaduotojo pasirašytą nurodymą – viešumoje nuo šiol visi raginami dėvėti kaukes. Jei ne medicinines, tai tiks ir pačių pasisiūtos. Ar vestuvių ceremonijos taip pat vyks su kaukėmis?

Šios ir daugybė kitų pačių aktualiausių naujienų – kaip karantino metu į gyventojų iškvietimus reaguoja policija, kiek tauragiškių šią savaitę nesilaikė saviizoliacijos taisyklių, kas gresia tiems ir toms, kurie grožio paslaugas teiks namuose, ir kodėl įvairių parduotuvių pardavėjos bei pardavėjai iki šiol dirbo be kaukių – jau laukia jūsų dėmesio. Šiame numeryje rasite ir mielą nostalgišką duonos trupinių deserto receptą, užsienio naujienų politikos apžvalgininko Lino Kojalos situacijos vertinimą ir Henriko Vaitiekūno apžvalgą. Žinomi apžvalgininkai toli nenukeliaus – jų temos taip pat apie koronavirusą.

Būkite sveiki ir prenumeruokite „Tauragės kurjerį“ – mes dirbame, kad visos svarbiausios naujienos jus pasiektų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą