Penktadienio, kovo 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: karantinas politikų apetito nenumalšino – ir toliau leidžia tūkstančius eurų

Dalintis:

Ima ir neraudonuoja – vadinamąsias kanceliarines lėšas Tauragės savivaldybės tarybos nariai be skrupulų naudoja ir per karantiną, kai gyventojų judėjimas apribotas, renginiai nevyksta, o dviejų namų ūkių susitikimai draudžiami. Šimtus eurų politikai daugiausiai išleidžia kurui, teigdami, kad ir per pandemiją susitikti su rinkėjais nuvažiuoja tūkstančius kilometrų, remontuoja asmeninius automobilius, juos nuomoja, apmoka telefono ir interneto ryšio paslaugas.

„Pirkau kurą, važinėjau tikrai, buvo gruodžio mėnesį renginiai, apvažiuotos visos bendruomenės, pažiūrėta, kaip pasipuošta šventėms. Aš važiavau ne susitikti, reikia apžiūrėti, vis tiek nenutrūko gyvenimas, yra problemų, žmonės kviečiasi atvažiuoti ir išklausyti jų problemas, reikėjo jas spręsti“, – „Tauragės kurjerio“ klausinėjama apie per mėnesį nuvažiuojamus tūkstančius kilometrų susitikti su rinkėjais, atkirto vicemerė Virginija Eičienė.

Nors kitais klausimais retai kada randa sutarimą, valdiškų pinigų įsisavinimo klausimu sutaria ir pozicija, ir opozicija. Kur per karantiną važiuoja tarybos nariai, ką už kanceliarines išmokas remontavo meras ir kuriems naudoti šiuos valdiškus pinigus pandemijos metu atrodo neetiška, sužinosite atsivertę rytojaus numerį.

Penktadienį jūsų laukia ir daugiau naujienų: koronaviruso padėtis Lauksargių globos namuose – specialistai sužinojo, ar paskiepytiems ir COVID-19 užsikrėtusiems senoliams susiformavo antikūnai; svarbi pajamų deklaravimo informacija – kam skambinti, jei pačiam užpildyti deklaracijos nesiseka; už ką policija nubaudė „Lidl“ ir Tauragės turgų; kada bibliotekose bus galima užėjus pačiam išsirinkti knygas; kaip po renovacijos atrodys „Šaltinio“ progimnazijos stadionas ir kas juo galės naudotis; ar tikrai nedarbas Tauragėje sumušė visus nepriklausomybės laikų rekordus; pamatysite, kaip Tauragės vairavimo instruktoriai protestavo prieš karantiną ir sužinosite, kaip švęsti Kovo 11-ąją šiemet pasišovė skaudviliškiai, tik bėda – jų planams nepritaria policija.

O štai verslininkė Asta Šatkienė papasakos, kokie džinsai šį sezoną madingiausi. Sušvelninus karantiną atidarytos aprangos parduotuvės dirba, bet klientų gausa kol kas, deja, nesidžiaugia.

Jūsų dėmesio kaip visada tikisi Rimvydas Valatka: jis sako nemėgstantis karo. Net ir žodžių, nors pats laikomas vienu kandžiausių žodžio meistru Lietuvoje. O Henrikas Vaitiekūnas šįkart papasakos, kuo lašiša nuo lašinių skiriasi.

Penktadienio numeryje – ir puikus receptas. Koks, neatskleisime, tik pašnibždėsime – kas ragavo, įvertino 10 balų iš 10.

Gražaus artėjančio savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą