Penktadienio, kovo 6-osios, „Tauragės kurjeryje“: koronaviruso epicentre gyvenanti kraštietė papasakojo, ar tikrai ten taip baisu

Dalintis:

Italijoje, Lombardijos regiono Albino miestelyje, pačiame koronaviruso epicentre gyvenanti kraštietė Gitana į Milano Bergamo oro uostą vasario 22-ąją skrido jau žinodama, kad gali pakliūti į karantiną. Emigruoti iš Lietuvos ir nuolat apsigyventi Šiaurės Italijoje anglų kalbos mokytoja Lietuvoje dirbusi moteris planavo jau seniai, galutinai apsisprendė per šias Kalėdas. Kas vyksta viruso kamuojamuose Italijos miestuose, ar italai, kaip ir lietuviai, iš parduotuvių lentynų taip pat šluoja būtiniausius maisto produktus ir kodėl į visa tai, kas vyksta, italai žvelgia kiek ramiau nei lietuviai? Taigi „Tauragės kurjeriui“ – iš pirmų lūpų.

Trečiadienį „baltuosiuose rūmuose“ posėdžiavo rajono ekstremalių situacijų valdymo komisija. Pagrindinis klausimas – ar atšaukti Kovo 11-osios renginius? Ką komisija nusprendė, sužinosite atsivertę rytojaus laikraščio numerį. Ne mažiau svarbesnė naujiena – ar dėl koronaviruso grėsmės nesikeičia Tauragės baseino atidarymo data?

Į Briuselį kovoti už Lietuvos ūkininkų teises drauge su dar 170 šalies žemdirbių vykęs Žygaičiuose pienininkystės ūkį puoselėjantis vienas stambiausių šalies ūkininkų Alvydas Merkelis žodžių į vatą nevynioja – pasikalbėti su žemdirbiais išėjo vos keli Lietuvos europarlamentarai. Kokią išvadą padarė politikų pagalbos tikėjęsi žemdirbiai ir kodėl iš ūkininkų superkamas pienas kainuoja centus? Skaitykite jau netrukus.

Nuo pareigų nušalintas Tauragės muzikos mokyklos direktorius. Robertas Kazlauskas – pastarosiomis dienomis jau antras įstaigos vadovas, darbe sučiuptas su kvapeliu. Nors tiesioginių įrodymų, kad muzikos mokyklos direktorius darbo metu buvo neblaivus, Tauragės meras dar neturi, vadovaujančių pareigų pedagogas nebeis. Nelinksmas likimas laukia ir šiuo metu užsienyje atostogaujančio Tauragės muziejaus „Santaka“ direktoriaus pavaduotojo Viktoro Kovšovo. Jo darbdavys – muziejaus direktorius Romualdas Vaitkus jau parengė atleidimo dokumentus ir teigia, kad V.Kovšovo girtumas įrodytas, nors užfiksuotas ir nebuvo.

Bendruomenių pareigūnes vaikai vadina „gerosiomis policininkėmis“. Ar žinote, kad Tauragės policijos komisariate jau šešerius metus dirba mielos, beveik visuomet besišypsančios merginos – jų pareigos kiek kitokios nei įprastų policijos pareigūnų. Judita ir Raimonda papasakojo neįtikėtinų istorijų. Gal ir jums panašiai nutiko?

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kur Tauragėje įsikūrė ir kuo prekiauja „Kipšiukas“, ar mokyklose užtenka elementariausių higienos priemonių – muilo, popieriaus ir dezinfekcinio skysčio, sužinosite, kas liko iš gražiosios Meilės alėjos, kas tapo metų visuomenės sveikatos specialistu ir kokie pastarosios savaitės gripo rodikliai Tauragės savivaldybėje – ar Tauragei dar toli iki epidemijos? Šiame numeryje jūsų laukia aštrus politikos apžvalgininko Ramūno Terlecko žodis, kaip visada tiesą ir tik tiesą rėš Henrikas Vaitiekūnas, o buvęs „Aušros“ mokyklos direktorius Edvardas Kochas įsitikinęs, kad Tauragės valdžia iki šiol neatsikratė socialistinio darbo metodų. Ar sutinkate su jo mintimis, spręskite patys.

Šiame numeryje rasite ir gardžios pusryčių apkepėlės receptą. Tik 300 kcal. Labai tinka pavasariui!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą