Penktadienio, lapkričio 10-osios, „Tauragės kurjeryje“: Kalėdos startuoja – ko tikėtis?

Dalintis:

Pasižymėkite kalendoriuje – Kalėdų šventės Tauragėje startuoja gruodžio 1-ąją. Linksmybių biudžetas dar negalutinis, bet jau suskaičiuota, kad tauragiškiams skirti koncertai ir puošmenos savivaldybės biudžetui atsieis apie 40 tūkstančių eurų.

Švenčių startas vainikuos besibaigiančius projekto „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė“ metus, kuriuos jau lapkričio 30-ąją įprasmins specialus simbolis – pilies kiemelyje kalėdiškai apšviestas ąžuolas.

„Kalbant apie miesto puošybą, kadangi esame kultūros sostinė ir jau paskutinės jos dienos, nusprendėme, kad mieste bus daugiau kalėdinių šviesų. Pilies aikštėje papuošime ne tik eglę, bet ir ten augančius medžius, o pilies kiemelyje nušvis kultūros sostinės simbolis – senasis ąžuolas. Jis įamžins Tauragei, kaip šių metų kultūros sostinei, perduotą projekto simbolį – gintaro medį“, – kalbėjo komisijos savivaldybės Kultūros skyriaus vadovė Šarūnė Stasytienė.

Kuo dar savivaldybė nustebins miestelėnus, kas koncertuos eglutės įžiebimo vakarą, sužinosite atsivertę rytojaus „Tauragės kurjerį“.

Penktadienį „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

Savivaldybė pritaria fejerverkų tvarkos griežtinimui – jų nebus ir per šias Kalėdas;

Atsargiai – pabučiais keliauja sukčiai;

„Džiazo dienos Tauragėje“ nugulė ant fotogalerijos sienų;

Reformos kūjis nusitaikė į Tauragės medelyną – ar jis jau pasmerktas?

Rūkalius gaudys detektoriais;

Vairuotojai suskubo keisti padangas – kiek kainuoja?

Kodėl Kultūros centrui tenka atšaukti kai kuriuos koncertus?

Tai dar toli gražu ne visos pastarųjų dienų naujienos. Mūsų bendraautoris Henrikas Vaitiekūnas papasakos, kas mums yra svarbiau ir baisiau už visus Žemėje vykstančius karus, o gardumynų mėgėjams pasiūlysime išsikepti morkų pyragą. Skanesnio nesate ragavę!

„Tauragės kurjeris“ jums linki malonaus savaitgalio.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą