Penktadienio, lapkričio 12-osios, „Tauragės kurjeryje“: Tauragėje – fiktyvių skiepų pirkimo skandalas

Dalintis:

Skiepų nuo COVID-19 pirkimo skandalas pasiekė ir Tauragę – teisėsauga informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro darbuotojos, galimai už piniginį atlygį pateikdavusios tikrovės neatitinkančius vakcinacijos duomenis. PSPC direktorius Donatas Petrošius prisipažįsta, kad šis incidentas jam staigmena, o dokumentus galimai klastojusi darbuotoja iš darbo išėjo pasiprašiusi pati.

Kaip į tokį faktą reaguoja kitų rajone veikiančių medicinos įstaigų atstovai ir kokia bausmė gresia darbuotojai bei nelegaliai dokumentą įsigijusiems pacientams, skaitykite penktadienio vedamajame.

Laikraštyje taip pat sužinosite apie šernus, kurie jau ne tik knisa miesto veją, bet ir paryčiais gąsdina pėsčiuosius bei vairuotojus, taip pat – kokios pandemijos valdymo naujovės laukia pirmadienį.

Šią savaitę Tauragės savivaldybėje įvyko du konkursai į laisvas darbo vietas. Kas juos laimėjo ir kada paaiškės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas?

Taip pat skaitykite:

kas laimėjo miesto erdvių ir kapinių priežiūros konkursą?

apie pagaliau pradėtą narkotikus vartojusių ir galimai pardavinėjusių tauragiškių teismą;

ar baudos sulaukė buvęs TRATC vadovas K.Komskis?

džiugi naujiena sporto mėgėjams – Europos krepšinio čempionatas vyks Tauragėje.

Taip pat laikraštyje – ir bendradarbių Rimvydo Valatkos bei Henriko Vaitiekūno kassavaitinės mintys apie Lietuvos ir pasaulio aktualijas, o pasaldinti gyvenimą kviečiame išbandant margojo kekso su šokoladu ir riešutais receptą.

Kviečiame prenumeruoti „Tauragės kurjerį“ naujiems metams – kaip tik dabar vyksta speciali prenumeratos akcija, o laimingųjų laukia įspūdingi prizai. Jaukaus savaitgalio.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą