fbpx

Penktadienio, lapkričio 6-osios, „Tauragės kurjeryje“: karantinas (antroji banga)

Dalintis:

Lietuva įsimins ne tik 2020 metų kovo 16-ąją, bet ir lapkričio 7-ąją. Šeštadienio vidurnaktį prasideda antrasis karantinas, galima pajuokauti, kad antroji koronaviruso pandemijos serija. Kokia ji bus, ar jau paskutinė, ar pandemija virs įtampos kupinu serialu, priklauso ne tik nuo valdžios sprendimų, bet ir nuo visuomenės elgesio. Koks karantinas bus Tauragėje, ką nusprendė vietos Ekstremaliųjų situacijų valdymo komisija, kaip nuo kitos savaitės dirbs įstaigos ir įmonės, ar bus kokių išlygų daroma baseinui ir bibliotekai, sužinosite jau netrukus, atsivertę penktadienio „Tauragės kurjerį“.

Ant pandemijos svarstyklių – ir sveikatos apsaugos sistema. „Testavome 114 darbuotojų ir 7-ių koronaviruso testai buvo teigiami. Neatliekame tik planinių ortopedinių operacijų, nepaisant to, ligoninėje dirba visi skyriai, priimame visus pacientus“, – šią savaitę pranešė Tauragės ligoninės direktorius. Šios ir kitos koronaviruso naujienos jau keliauja į jūsų pašto dėžutes.

Penktadienio numeryje – kitos svarbios žinios ir pasakojimai: mobiliojo punkto darbas ir kaip į jį nuvykti, jei neturi automobilio; kokių pirkinių prireikė savivaldybės administracijai; už ką Tauragės merą į teismą padavė buvęs vienos mokyklos direktorius; kaip nuo šiol vyks atsisveikinimas su mirusiaisiais; ką daryti, jei matote į nelaimę patekusį gyvūną, o ugniagesiai-gelbėtojai nevažiuoja; kokia bausmė teko apie mokinių girtavimą atsakingoms institucijoms nepranešusiems Batakių mokyklos pedagogams; kuo baigėsi buvusio šios mokyklos direktoriaus teisminis ginčas dėl mokinio sumušimo; policija primins, kas nuo lapkričio keičiasi vairuotojams; Seimo nariams įteikti pažymėjimai – ką juos gavę pasižadėjo Aušrinė Norkienė ir Romualdas Vaitkus; ką darys Tauragės muziejus, netekęs vadovo; sužinosite, kas labiausiai skaudina nakvynės namų gyventojus ir kaip karantiną pasitinka Kęsčių kaimas.

Svarbi naujiena ir kaimyninėje savivaldybėje – karantino akivaizdoje Pagėgių polikliniką paliko beveik visi medikai.

Ir tai dar toli gražu ne visos žinios – jūsų laukia pokalbis su gimnaziste Meda ir „uždarytos“ kultūros naujienos. Sužinosite ir tai, už kiek Tauragės rajone parduodamas „Gagarinas“. Nežinote, kas tas „Gagarinas“? Būtinai atsiverskite „Tauragės kurjerį“.

Apžvalgininkas Rimvydas Valatka patars, kaip susitaikyti su mintimi, kad žmogus žmogui tapo virusu, o Henrikas Vaitiekūnas atskleis TV laidų režisierių paslaptį, gal net nusikaltimą.

Žinoma, jūsų laukia ir puikus receptas. Skruzdėlynas, tik kitoks. Saldu, skanu, tinka karantino vakarui.

Būkite sveiki ir nepamirškite užsiprenumeruoti „Tauragės kurjerio“. Prenumeratos akcija pačiame įkarštyje, o dovanos jūsų jau laukia!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą