fbpx

Penktadienio, liepos 1-osios, „Tauragės kurjeryje“: sovietinių karių kapų paminklus priglaus Grūto parkas

Dalintis:

Liepos 7-ąją Tauragės rajono savivaldybės taryba priims istorinį sprendimą – balsuos už sovietiniams kariams Tauragėje ir Skaudvilėje po Antrojo pasaulinio karo pastatytų paminklų pašalinimą. Juos priglausti įsipareigojo Druskininkų Grūto parkas.

Šio turizmo objekto vadovybė garantuoja – sovietinius paminklus priims iš visų savivaldybių, teritorija didelė, vietos visiems užteks.

„Tik labai reikia, kad paminklai būtų nukelti gražiai, tvarkingai, nesudaužyti. Yra buvę – kitos savivaldybės prašo priimti jau nugriautus paminklus, atsiunčia nuotraukas ir matom, jog paminklai taip sudaužyti, kad kaip mozaiką mums juos reikės rinkti“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo Grūto parko direktorė Birutė Malinauskaitė-Bark.

Kada ir kas nukels sovietinius paminklus, koks likimas laukia karių kapinių, kur jie dar stovi, šių kapinių atsiradimo istorija – pirmajame liepos numeryje.

Penktadienį „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

Šilumininkų vadovas: šildymo pabrangimo išvengti nepavyks;

Ugdymo įstaigų laukia modernūs pokyčiai;

Kodėl pareigas palieka ilgametė Tauragės seniūnijos seniūnė Danguolė Jatautienė;

Karštis sutrikdė naujojo Zumpės fontano darbą;

Baseinas ir sporto klubas bus įkandami ne visiems;

Pagėgiuose – paskutiniai bandymai išsaugoti postus: kada gali būti įvestas tiesioginis valdymas.

Penktadienį kaip visada į susitikimą kviečia mūsų bendraautorius Henrikas Vaitiekūnas: TV žiūrėkite atidžiai – jis žino, kokiuose serialuose slepiasi propaganda.

Jūsų laukia ir puikus šventinis receptas – svečius tikrai nustebinsite burnoje tirpstančiu jautienos sprandinės kepsniu.

Ir tai dar toli gražu ne viskas. Sužinosite, kokie renginiai planuojamai Valstybės dieną, kokį kiną bus galima pažiūrėti visiškai nemokamai ir kaip kartu su jaunaisiais ukrainiečiais atostogauja mažieji tauragiškiai.

Smagaus ir šilto artėjančio savaitgalio jums linki „Tauragės kurjeris“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą