fbpx

Penktadienio, liepos 17-osios, „Tauragės kurjeryje“: Martyno Levickio išpažintis

Dalintis:

„Matyt, atėjo laikas“, – „Tauragės kurjeriui“ sakė akordeono virtuozas Martynas Levickis. Iki aštuonerių metų augęs Tauragėje muzikas sako niekada gimtojo miesto nepamiršęs ir dažnai čia atvykstantis. Šįkart Martynas kaip niekad atviras – papasakojo tai, ko dar niekam nėra pasakojęs. Skaudi jo tėvo istorija, netikėtas sesers atsiradimas vos laimėjus „Lietuvos talentų“ konkursą ir daugybė kitų itin asmeniškų niekur iki šiol neskelbtų jo gyvenimo detalių.

Išskirtinis interviu ir Martyno vaikystės kadrai – jau penktadienio numeryje.

Jūsų laukia ir daugybė kitų naujienų: sužinosite, ar elektrinis paspirtukas tikrai tokia jau nekalta transporto priemonė ir ar ja galima važiuoti šaligatviais, Tauragė turi dar vieną čempioną – lengvaatletį Matą Baziliauską, skaudžių dalykų papasakos darbo Tauragės priešgaisrinės tarnybos vadovo pareigų prieš trejus metus netekęs Gintaras Ramanauskas – kaip viskas buvo iš tiesų, kokių vertybių laikosi dar vienas pretendentas į Seimą, kokių darbuotojų ieško savivaldybės biudžetinės  įstaigos ir kodėl neranda.

Žinoma, tai ne viskas.

Jūsų laukia ypatingo kugelio receptas, Henriko Vaitkiekūno „Gražios pasakos suaugusiems“ ir atsakymai į klausimus, kuriuos mums siuntėte.

Gražaus artėjančio savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“ !

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą