fbpx

Penktadienio, liepos 2-osios, „Tauragės kurjeryje“: Gedimino gatvės duobės – išbandymas vairuotojams ir politikams

Dalintis:

Prieš savivaldos rinkimus kandidatai į merus ir tarybos narius Tauragės miesto ir rajono problema Nr.1 įvardijo neasfaltuotas gatves. Praėjus rinkiminiam vajui išryškėjo ir dar viena gatvių bėda – asfaltuotos gatvės taip susidėvėjusios, kad važiuodami per jas vairuotojai bijo ne tik padangas pradurti, važiuoklę sugadinti, bet ir dantis išbarstyti. Viena tokių ypač „nudėvėtų“ gatvių – Gedimino.

„Baisi gatvė. Pastovėkite čia valandą ir pamatysite, kaip per duobes automobiliai laužomi. Šią savaitę pats savo akimis mačiau, kaip žmogus į duobę įvažiavo ir ratą pametė. Išėjo su visa šake. Dar bandė tvarkyti pats, bet paskui tralą išsikvietė. Nuostoliai dideli. Per sankryžas važiuoti visai neįmanoma“, – „Tauragės kurjeriui“ sakė vairuotojas Sergėjus.

Ką dejuojantiems vairuotojams atsakė rajono valdžia ir kada bus suremontuota viena pagrindinių Tauragės miesto gatvių ar bent jau jos svarbiausios sankryžos, skaitykite rytojaus vedamajame.

Penktadienio numeryje – ir daugiau pastarosios savaitės naujienų:

Kodėl vakcinavimo lenktynėse Tauragė stipriai atsilieka nuo kitų šalies miestų;

Kada bus pradėtas Martyno Mažvydo progimnazijos stadiono remontas ir kas galės naudotis atnaujinta sporto erdve;

Į ligoninę pateko naujuoju „Bolt“ paspirtuku važiavęs, apvirtęs ir susižalojęs girtas paauglys;

Teismas atvertė būrio jaunuolių narkotikų vartojimo ir platinimo bylą – kam gresia belangė;

Bendruomenių naujienos: ar žinote, kad visiškai nemokamai galima išmokti apželdintojo ar konditerio amato?

Startuoja mokyklų baigimo šventės: absolventus kukliai išlydėjo ir Profesinio rengimo centras.

Jūsų dėmesio tikisi apžvalgininkas Rimvydas Valatka, šįkart apdainuosiantis laisvę po karantino, ir šmaikštusis Henrikas Vaitiekūnas – jis klausia, ar kada aukojote elgetai: tokių puikių tekstų neperskaityti tiesiog nevalia.

Žinoma, kaip ir kiekvieną penktadienį – puikus receptas: orkaitėje su pievagrybiais kepti šonkauliukai puikiai tiks savaitgalio pietums.

Gražaus savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“! O kas pamiršote užsiprenumeruoti, suskubkite – 3 mėnesiai, tik 10 eurų ir laikraštis – jūsų pašto dėžutėje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą