Penktadienio, rugpjūčio 12-osios, „Tauragės kurjeryje“: Tauragės autobusų parko direktorius pasiruošęs pasitraukti

Dalintis:

Baigėsi nuo pat įkūrimo tris dešimtmečius Tauragės autobusų parkui vadovaujančio Rimanto Martinavičiaus kadencija. Dalyvauti naujame įmonės vadovo atrankos konkurse jis nebegali.

Nuo liepos R.Martinavičiui pavesta laikinai vykdyti šias pareigas, kol bus išrinktas naujas vadovas. Šiuos metus įmonė tikisi baigti pelningai ir laukia dar septynių naujutėlaičių elektrobusų.

„Įvairios emocijos aplanko, dar nepripratau prie to „l. e. p.“. Kolektyvas svarstė, ką daryti, gal triukšmauti, kaip direktorių išsaugoti, sakė: nenorim kito. Džiaugiuosi, kad Tauragėje pavyko proveržį padaryti, reikia visa tai išlaikyti ir sustiprinti, bet tai nelengva dėl nuolatinės konkurencijos ir vis besikeičiančių įstatymų“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo kadenciją baigęs Tauragės autobusų parko vadovas.

Visą straipsnį skaitykite jau rytoj, rugpjūčio 12 dieną.

Penktadienio „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

Mokyklos konstatuoja – naujųjų mokslo metų startui pasirengė;

Kokių švietimo darbuotojų Tauragėje trūksta?

Aplinkkelio statybos sunaikins gyventojų sodus;

Centro turguje dar liko laisvų kioskų;

Keturi paaugliai sugauti su „žole“;

Šalia Tauragės – trečiasis kiaulių maro protrūkis;

Kur atostogaus Tauragės meras?

Tauragės festivalyje pasirodys abejingų nepaliekantis NIKO orkestras.

Ir tai tik pusė visų naujienų. Apžvalgininkas Henrikas Vaitiekūnas papasakos, kaip senjoras čipoliną pirko, rasite šakočio skonio pyrago receptą savaitgaliui, gausybės renginių anonsą. O mes linkime Jums linksmos Žolinės šventės – artėjantį ilgąjį savaitgalį renginių Tauragėje ir gyvenvietėse ypač gausu!

 

 

 

 

 

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

4 komentarai

  1. Anonimas on

    Tauragė Klaipėda,nei wf,nei kondicionieriaus.Adekvačiu laikų einantis autobusas savaitgalį vasarą nėra nei vieno,visi autobusai šiastafieni sekmadienį adekvat laikų tik su persėdimų Kryžkalnį.

  2. Anonimas on

    Vairuotojo paklausiau kodėl kondicionierius neveikia,tai gavau atsakymą tik nuo 22 ,sakau gėlė autobuso 30 ,tai susigėdo įjungė .

  3. Ta proga,ką tik 6 vos į autobusą Klaipėda-Tauragė įleido ,vietų nėra.Tai bl nei vietų ,nei wf.Ačiu dievui bent kondišą įjungė .

Palikite komentarą