Penktadienio, rugpjūčio 13-osios, „Tauragės kurjeryje“: „gelbėti Lietuvos“ važiavo ir tauragiškiai

Dalintis:

Antradienį Seimui pradėjus neeilinę posėdžių sesiją, sostinėje prie Seimo rūmų susirinko minia protestuotojų. Besipriešinantys skiepijimui, ribojimams ir galimybių pasams Vilniun suvažiavo autobusais, automobiliais ir mikroautobusais. Iš Tauragės protestuotojus į sostinę nugabeno pasamdytas Tauragės autobusų parko transportas.

Plačiau apie protestą iš pirmų lūpų ir vietos politikų vertinimus – penktadienio „Tauragės kurjerio“ vedamajame rašo žurnalistė Morta Mikutytė.

Taip pat laikraščio puslapiuose rasite:

apie automobilių stovėjimo aikštelių plėtrą;

kokių dovanų iš savivaldybės šiemet gali tikėtis moksleiviai;

kada Tauragės darželiuose pakaks vietų visiems vaikams;

kokius ribojimus įvedė Vyriausybė, taip ir neišsigandusi mitinguotojų ir į kurias parduotuves Tauragėje nebebus galima patekti be galimybių paso;

kas dalyvavo krašto tautodailininko a.a. Antano Bagdono dirbinių ekspozicijos atidaryme ir ką šioje ekspozicijoje pamatysite.

Laikraštyje – du išskirtiniai interviu su tauragiškiams žinomais žmonėmis. Žurnalistei Reginai Genienei pavyko prakalbinti tauragiškius ir miesto svečius chačiapuriais bei šašlykais vaišinantį sakartvelietį Lashą Tsitsilashvili. Taip pat skaitykite pokalbį su jaunąja smuiko virtuoze Agne Gečaite bei jos mama Egle Gečiene, kurios Tauragėje – tik trumpų atostogų.

Rasite ir mūsų kolegų – įžvalgiojo Rimvydo Valatkos bei šmaikščiojo Henriko Vaitiekūno – apžvalgas.

Tradiciškai penktadienio numeryje dalijamės receptu. Šiuo metu gausiai dera agurkai, tad laikraštyje – kaip juos raugti tiesiog žaibišku greičiu.

Gražaus ir vis dar vasariško savaitgalio!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą