fbpx

Penktadienio, rugpjūčio 14-osios, „Tauragės kurjeryje“: Žalgirių gyventojai „fūrų“ po langais nenori

Dalintis:

Pirmadienio vakarą Žalgirių mikrorajone, greta daugiabučių, pro kuriuos eis mažasis Tauragės miesto aplinkkelis, pristatytas jo projektas sukėlė tikrą audrą. Susitikti su meru Dovydu Kaminsku susirinkę žmonės guodėsi kenčiantys nuo traukinių keliamo triukšmo, greta veikiančių degalinės ir plovyklos, iš pieninės užuodžiantys sklindančius nemalonius kvapus, o dabar dar valdžia nori jiems „po langais paleisti fūras“.

Visos naujojo aplinkkelio detalės – pro kur jis eis, kokio aukščio bus triukšmą mažinanti sienelė, kodėl Žalgirių mikrorajono gyventojų D.Kaminsko argumentai neįtikino ir ką jie ketina daryti – jau netrukus pasieks jūsų pašto dėžutes.

Penktadienio numeryje – ir kitos karštos naujienos: apie 11-tąjį koronaviruso atvejį Tauragėje, žurnalistės Reginos Genienės įspūdžiai kartu keliaujant po kaimus su mobiliąja laiškininke Egle, koks su Taurage susijęs tikrų tikriausias lobis šį savaitgalį bus eksponuojamas Vilniuje, kurios trys miesto gatvės jau netrukus sulauks lietaus nuotekų ir asfalto, sužinosite, kaip vyksta abiturientų išleistuvės – su kaukėmis ar be, kada Tauragės kultūros rūmuose vėl sulauksime koncertų ir spektaklių, sporto ir laisvalaikio naujienos.

Jūsų dėmesio, kaip kiekvieną penktadienį, laukia šmaikštusis Henrikas Vaitiekūnas, šįkart sudominsiantis „smalsučius“, tuos, kuriems patinka įvairiausios viktorinos. Penktadienio numeryje – ir ypatingas agurkų marinavimo receptas. Šeimininkėms ir šeimininkams kaip tik pačiu laiku!

Gražaus artėjančio savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą