Penktadienio, rugpjūčio 28-osios, „Tauragės kurjeryje“: oficialu – baseinas duris atvers rugsėjį

Dalintis:

Kalėdos, Velykos, mokslo metų pradžia – ir valdžia žadėjo, ir žmonės spėliojo, kada bus atidarytas už 2,35 milijono eurų pastatytas Tauragės baseinas. Šią savaitę Tauragės sporto centras atvėrė pagaliau perduoto eksploatuoti baseino duris „Tauragės kurjerio“ žurnalistams. Ką pamatėme, ką išgirdome ir kada tiksliai bus atidaryta ši daugybę įvairiausių diskusijų sukėlusi naujoji pramogų vieta?

„Baseinas paruoštas, vadinasi, aš irgi turiu jį išbandyti. Plaukiau takeliu, išbandžiau kitas erdves. Tiesa, vanduo baseine dar buvo nešildomas“, – prisipažino Sporto centro direktorius Gediminas Sakalauskas.

Skaitykite jau penktadienio numeryje.

Paskutiniajame šios vasaros „Tauragės kurjerio“ numeryje – ir daugybė kitų aktualijų: sužinosite, ką nusprendė šią savaitę posėdžiavę Tauragės ekstremaliųjų situacijų centro nariai ir kiek žmonių tikrinosi, ar persirgo koronavirusu, bei kokie šių tyrimų rezultatai, naujausios žinios apie COVID-19 atvejus Tauragės rajono savivaldybėje, nelabai linksmos naujienos iš kaimyninės Pagėgių savivaldybės, savo verslo istoriją, kaip Lietuvoje užauginti ypatingų veislių vynuoges, papasakos pasienio pareigūnai Eglė ir Marius Jankauskai, ar tikrai savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis piktnaudžiavo tarnyba, kas po karantino keitėsi odontologų kabinetuose, kokia intencija mūsų mieste lankėsi garsusis šefas Liutauras Čeprackas ir kas Tauragėje pretenduoja į Lietuvos rekordą. Jūsų laukia renginių gidas, „Laisvės pikniko“ atgarsiai, sporto naujienos, o Henrikas Vaitiekūnas šįkart „transliuos“ tiesiogiai iš Seimo.

Ir kaipgi be recepto. Ragavote kada pomidorų džemo? Jei ne, receptą rasite šio penktadienio „Tauragės kurjeryje“.

Gražaus artėjančio savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą