fbpx

Penktadienio, rugpjūčio 6-osios, „Tauragės kurjeryje“: vietos politikai – už ar prieš skiepą?

Dalintis:

Valstybės siekis visomis įmanomomis priemonėmis paskatinti gyventojus skiepytis sulaukia didžiulio pasipriešinimo. Vyriausybei grasinama teismais, protestais ir kitokiu „karu“, jei nuo koronaviruso nesiskiepijančių gyventojų gyvenimas bus suvaržytas. Liepą po ilgo darbo nuotoliniu būdu į posėdžių salę susirinkę Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariai dalijosi karantino patirtimi – dauguma politikų su pasididžiavimu gyrėsi, kad yra pasiskiepiję abiem vakcinos dozėmis.

„Tauragės kurjeris“ domisi, ar visi tarybos nariai nusprendė skiepytis ir kaip nuo šiol vyks tarybos posėdžiai, jei dalis tai padaryti atsisakys.

„Žiema mūsų šeimai buvo baisi – mama gulėjo ligoninėje, mes taip pat susirgome, negalėjome jos lankyti. Šventės buvo labai liūdnos. Todėl nemėgstu veltis į diskusijas su vakcinų priešininkais. Mano nuomonė griežta – reikia skiepytis, šita liga – ne juokai, ir tikrai niekam nelinkiu, kad tai atsitiktų“, – „Tauragės kurjeriui“, dar ir šiandien sunkiai rinkdamas žodžius apie nuo COVID-19 mirusią mamą, kalbėjo savivaldybės tarybos narys Matas Petraitis.

Ar tarp tarybos narių yra antivakserių, kurie jų pasiskiepiję ir ką apie vakcinacijos procesą mano į Tauragę po metus trukusio insulto pasekmių gydymo grįžęs medikas Eugenijus Margis, skaitykite jau rytojaus numeryje.

Penktadienį jūsų laukia ir daugybė aktualiausių pastarųjų dienų naujienų:

pagalbos šaukiasi Tauragės gyvūnų priegauda;

Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato sergėtojas Saulius Bartminas papasakos, ar šiemet bus grybų ir ką daryti, jei miške susitiksite vilką – o jų krašto miškuose yra;

kiek dar elektrobusų nusprendė pirkti Tauragės savivaldybė;

Statistikos departamentas pateikia duomenis – gyventojų Tauragėje daugėja ar mažėja;

sužinosite, koks projektas vykdomas, siekiant pertvarkyti Dariaus ir Girėno gatvę;

kaip nuo kitos savaitės bus tikrinamos įmonės dėl COVID-19 reikalavimų užtikrinimo;

sporto naujienos – ralyje sublizgėjo tauragiškiai.

Jūsų dėmesio tikisi ir Rimvydas Valatka – šįkart jis pasvarstys, kodėl lietuviui visąlaik kas nors blogai.

Ir, žinoma, kaip gi be vasariško recepto – varškės, trešnių ir agrastų pyragas nudžiugins ir išrankiausius jūsų svečius!

Gražaus artėjančio savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą