Penktadienio, rugsėjo 18-osios, „Tauragės kurjeryje“: mokyklose – nelegalių rinkliavų bumas

Dalintis:

Kas po 3, kas po 5, o kas po keliolika eurų – vos prasidėjus mokslo metams mokytojai prašo atnešti mokinių pinigų. Sena kaip pasaulis istorija – pratybų istorija. Mokytojai be pratybų nebegali išmokyti, mokyklų vadovybės lyg ir nesikiša, Švietimo skyrius ir Švietimo ministerija kartoja – bet kokios rinkliavos mokyklose draudžiamos, o pratybos mokymo procesui nebūtinos, tėvai jų pirkti neprivalo. Maža to, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija brangius pratybų sąsiuvinius vadina „nueinančio laikmečio reliktu“. Ir vis dėlto – kodėl mokytojai jas primygtinai liepia pirkti, o tėvai nedrįsta atsisakyti?

„Tai nelegalu. Kodėl tėvai jas perka? Ne mokykla pratybų reikalauja, reikalauja mokytojas. Galbūt mokyklos direktorius net nežino, kad tėvai perka būtinas mokymo priemones. Pirmiausia tėvai neturi pirkti, antra – turi informuoti mokyklos vadovybę“, – tai Švietimo skyriaus vedėjo Egidijaus Šteimanto žodžiai.

Apie tai ir dar daugiau skaitykite penktadienio „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Didelis, spalvotas ir pilnas naujienų – toks „Tauragės kurjerio“ laikraštis jus pasitinka kiekvieną penktadienį. Šįkart kaip jau tapo įprasta informuosime apie koronaviruso situaciją Tauragėje – dėl vieno susirgusio darbuotojo sutriko savivaldybės administracijos darbas, sužinosite, kiek nebenaudojamos tekstilės per mėnesį surenkama Tauragėje ir kur galite išmesti nebetinkamus nešioti drabužius, kodėl savaitgalį buvo neįmanoma patekti į Lakštingalų slėnį. Pristatome visus 8 kandidatus, Seimo mandato sieksiančius Tauragėje – kas jie, ką moka ir kiek turto turi, prisiminsime iš balkono iškritusios moters istoriją ir atskleisime, kas gresia nepilnametės seksualiniu išnaudojimu kaltinamiems vyrams. Tauragėje įmones turintys krovinių ir automobilių vežėjai grasina iškelti verslus ne tik iš Tauragės, bet ir iš Lietuvos, o savo profesinę šventę šeštadienį minėsiantys miškininkai žmones ramina – miškų jie iškerta mažiau negu pasodina. Ir kaip gi be grybų – kur tauragiškiai grybauja, kiek turguje kainuoja baravykai ir ar daug miške erkių? Tauragiškis Donatas atskleis, kur gaudo milžiniškus šamus ir už ką jam nusilenkė aplinkos ministras. Naujausiame numeryje rasite ir dar vieną agurkų marinavimo receptą, neįprastai – su garstyčiomis.

Pateikiame naujausią informaciją apie būsimus renginius. Vienu įsimintiniausių šį savaitgalį turėtų tapti Kryžkalnyje iškilusio memorialo partizanams atidengimas.

Jūsų dėmesio kaip kiekvieną penktadienį laukia Rimvydas Valatka ir Henrikas Vaitiekūnas (šįkart klius Valinskui) bei priedas „Sveika šeima“, papasakosiantis, kaip sveikatą saugo žinomas dirigentas Gintaras Rinkevičius.

Gražaus artėjančio savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“. Įsileiskite naujienas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą