Penktadienio, rugsėjo 25-osios, „Tauragės kurjeryje“: neliečiamieji, arba kaip brautis į Seimą

Dalintis:

Jei į rankas jums jau pakliuvo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos platinamas agitacinis žurnalas „Neliečiamieji“, tikriausiai matėte skandalingąsias šio leidinio antraštes: „Jiems reikalinga tik valdžia“, „Landsbergiai nori gyventi „savo“ Lietuvoje“, „Jiems nesvarbu nei žmonės, vertybės“, ir taip toliau, ir panašiai. Kas tie jie? Anot valstiečių, neliečiamieji – daugiausiai konservatoriai ir kiti žinomi valstybės veikėjai, kuriems su R.Karbauskio partija ne pakeliui ir kuriems „valdžia yra tiesiog lovys“. Kaip kas sugeba, taip į Seimą braunasi, tačiau iš Tauragėje išrinktos Seimo narės Aušrinės Norkienės darbo kabineto platinamas šis leidinys kerta partijai, su kuria Tauragės valstiečiai yra pasirašę koalicinę sutartį.

Buvo akivaizdu, kad „Tauragės kurjerio“ kalbinamai A.Norkienei dėl šio leidinio platinimo Tauragėje kiek nepatogu – o kas, jei koalicijos partneriai supyks? Tačiau partijos nurodymus vykdyti reikia…

Visą straipsnį skaitykite jau rytoj. Politinė intriga – garantuota.

Šį penktadienį – ir kitos ne mažiau aktualios publikacijos: apie jaunuosius krepšininkus, kurie kitąmet Tauragėje surengs tai, ko dar čia niekada nebuvo – vasarį, jei nesukliudys koronavirusas, čia suvažiuos žinomiausios Europos jaunimo krepšinio komandos; apie COVID-19 pandemiją Tauragėje: kodėl čia tiek mažai užsikrėtimų; kaip sekasi ir kas keičiasi prekinį ženklą pakeitusios Vilkyškių pieninės veikloje; kokią bausmę teismas skyrė Ukrainos pilietį perėjoje mirtinai partrenkusiam studentui; ką reikia žinoti apie artėjančius Seimo rinkimus ir kaip vyks balsavimas pandemijos akivaizdoje; kodėl norinčiųjų patekti į Lauksargių globos namus driekiasi eilės; ar tikrai vietos prekeiviai neturi galimybės prekiauti mugėse, vykstančiose Pilies aikštėje, ir amžini tauragiškių klausimai: kodėl asfaltuojamos į eiliškumą neįrašytos ir tos gatvės, kuriose niekas negyvena?

Tai toli gražu dar ne visos naujienos. Be kitų publikacijų, jūsų dėmesio laukia Rimvydas Valatka ir Henrikas Vaitiekūnas ir, žinoma, receptas. Koks jis, dabar neatskleisime – atsiverskite laikraštį.

Šį savaitgalį „Tauragės kurjeris“ minės 23-iąjį gimtadienį. Jį šiemet švęsime kiek neįprastai – vienai dienai redakciją perkelsime į Pagramančio regioninio parko Lankytojų centrą, iš ten mūsų žurnalistai leisis susitikti su nuostabiais šio krašto žmonėmis. Redakcija Dariaus ir Girėno g. 9 tuščia neliks, todėl jei tik pageidausite užeiti, mielai prašom. O jei važiuosite pro Pagramantį, nepasididžiuokite – užsukite pasikalbėti.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą