Penktadienio, rugsėjo 4-osios, „Tauragės kurjeryje“: mokytojos kelią pasirinkusi Paula kolegų prašo nesprausti vaikų į rėmus

Dalintis:

Mokiniai, pedagogai, tėveliai ir kiti mokslo bendruomenės nariai su nerimu pradėjo naujuosius mokslo metus, o Paula Mačiulienė žengia į naują savo karjeros kelią – mokytojaus „Versmės“ gimnazijoje. Šios gimnazijos mokinius mokys anglų ir prancūzų kalbų. Šį rugsėjį ji – vienintelė tokia Tauragėje. Ką tik baigęs universitetą ir dirbti į provinciją atvažiuojantis mokytojas – didžiulė retenybė.

Koks jausmas „peršokus“ į kitą barikadų pusę – grįžti į buvusią savo mokyklą, tik jau ne mokytis, o mokytojauti? Ar nebaugu, kai už savo mokinius esi vyresnis vos keliais metais?  Ar didelė bėda, jei geras matematikas nemoka anglų kalbos? Apie visa tai išsamiai „Tauragės kurjerio“ vedamajame rašo Daiva Žebelienė.

Taip pat laikraštyje sužinosite, kelintą kartą bandyta parduoti „Dunokus“, nuo kada galima pirkti žvejo bilietą ir traukti lašišas, kur planuojamas naujutėlaitis kotedžų kvartalas ir kiek šis projektas gali kainuoti visiems mokesčių mokėtojams. Laikraščio puslapiuose rasite ir reportažą iš Mokslo ir žinių šventės – žurnalistės vos spėjo iš vienos į kitą ugdymo įstaigą. Violeta Karaliūnaitė ir toliau domisi benamiu tapusio buvusio miškininko likimu. Be abejo, rasite ir pamėgtas Rimvydo Valatkos bei Henriko Vaitiekūno apžvalgas.

Šįkart skaitykite ir naują „Tauragės kurjerio“ rubriką „Mūsų kaimeliai“. Rugsėjo 4-osios numeryje – plačiai ir informatyviai apie Lauksargius: seniausią gyventoją, vietinių rūpesčius, naujakurius ir senbuvius.

Jaukaus rudeniško savaitgalio!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą