Penktadienio rytas prasidėjo medžių šalinimo darbais

Dalintis:

Po naktį siautusio smarkaus vėjo, kuris ryte neramina vairuotojus ir gyventojus, ugniagesiai-gelbėtojai nespėja į iškvietimus. Nuo ankstyvo ryto sulaukiama pranešimų apie ant kelių nuvirtusius medžius.

Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnioji specialistė Renata Ambrazevičienė šįryt „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad ugniagesiai vos spėja į iškvietimus, kurių sulaukiama nuo ankstyvo ryto. Smarkus vėjas varto medžius. 6.39 val. sulaukta pranešimo iš Rukų kaimo (Pagėgių savivaldybė), o 6.56 val. gautas skambutis iš netoli Rukų esančio Stoniškių kaimo. Neilgai trukus pasipylė skambučiai ir iš Tauragės rajono gyventojų. 7.13 val. apie Požerūnų kaime nuvirtusį medį pranešė į darbus skubantys vairuotojai, galiausiai 7.49 val. kelias užtvertas ir važiuojantiems iš Lauksargių. Paskutinis pranešimas gautas iš Vilkyškių – apie 8.30 val.

– Kai lauke toks vėjas, svarbu sandariai uždaryti langus. Pastaruoju metu sulaukiame daug pranešimų apie degančius suodžius – vakar irgi sulaukėme iškvietimo į Skaudvilę. Vėjas skleidžia žiežirbas ir kyla dar didesnis pavojus, todėl svarbu valyti suodžius ne tik prieš šildymo sezoną, bet ne rečiau kaip kas tris mėnesius. Juk taip saugome ne ką kitą, o savo pačių turtą, – paragino susirūpinti R.Ambrazevičienė.

Penktadienį sinoptikai numato smarkų vėją, kuris ir toliau draskys medžius, jų šakas. Smarki audra numatoma pajūryje, tačiau ir Tauragėje vėjo gūsiai gali siekti 20 m/s. Todėl vairuotojai raginami išlikti budriais.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą