Penktadienio, sausio 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: augančią bedarbių armiją papildys ir „Vinitos“ darbuotojai

Dalintis:

Užimtumo tarnyboje registruotų darbo ieškančių žmonių palyginti su tuo pačiu metu pernai padaugėjo daugiau nei trigubai. Bedarbių gretas netrukus papildys ir keliolika iš statybinių medžiagų prekybos centro „Vinita“ atleistų darbuotojų. Apie masinį individualios įmonės „Vinita plius“ darbuotojų atleidimą Užimtumo tarnybai pranešta dar 2020-ųjų pabaigoje. Dviem karantinais paženklintais metais darbo neteko ir per šimtą UAB „Molupis ir Ko“ bei kelios dešimtys UAB „F. B. Production“ darbuotojų.

„Paskelbus antrą karantiną, įdarbinimo galimybės dar labiau sumažėjo. Tai sudėtingas laikotarpis įmonėms. Tapo aktualūs darbuotojų saugumo, darbo vietų išsaugojimo ir darbuotojų prastovų klausimai. Neapibrėžtumas ir nežinomybė: kiek truks karantinas, ar bus užsakymų, mažina žmonių norą ir galimybes imtis savarankiškos veiklos“, – sakė Užimtumo tarnybos atstovė Aušra Kaluzevičienė.

Apie į stulbinamas aukštumas įkopusį nedarbą Tauragėje skaitykite penktadienio vedamajame.

Šiame numeryje jūsų dėmesio laukia ir daugiau pačių aktualiausių naujienų: sužinosite, kiek savivaldybė prašo už parduodamą žemės sklypą pačiame miesto centre – Prezidento gatvėje; kaip apšviesti Meilės alėją, kad jos neniokotų chuliganai, sugalvojo miesto seniūnija; savo sunkios ligos istoriją ir ką mano apie skiepus nuo koronaviruso, papasakos kepenų transplantaciją pernai išgyvenęs tauragiškis Liudas Urbonas; ką darys rajono globos įstaigos, užsisakiusios skiepų nuo COVID-19, jei paaiškėtų, kad ne visus gyventojus, juolab persirgusius šia infekcija, galima vakcinuoti; vienas populiariausių pastaruoju metu sveikatingumo treneris Arūnas Vladička atskleis, ką valgyti po šventinių persivalgymų, kad atgautum fizinę ir emocinę sveikatą; šiame numeryje paskelbsime populiariausius ir rečiausius 2020 metų naujagimių vardus bei kodėl „Lietuvos draudimo“ Tauragės skyrius paliks patalpas Bažnyčių gatvėje. Perskaitysite ir gamtininko Aleksandro Naryškin patarimų, kaip į lesyklėles prisivilioti retesnių sparnuočių ir kur savaitgalius per karantiną leidžia tauragiškiai.

Apžvalgininkas Rimvydas Valatka šįkart svarsto apie laisvę. „Laisvė nei nugali, nei pralaimi. Ji tiesiog yra. Laisvė kaip idėja yra nemari“, – sako R.Valatka. O kas laisvė yra jums?

Apie laisvę užsimins ir Henrikas Vaitiekūnas. Ar žinote, kodėl daugelis zoologijos sodo gyventojų nelaisvėje nesidaugina? Atsakysite – todėl, kad nelaisvė? Ogi visai ne.

Ir kaip visada penktadieniais – puikus receptas. Šįkart lazanija su bešamelio padažu per 30 minučių. Taip, tikrai per 30. Ir nepavykti negali. Taigi puikiai tiks savaitgalio pietums.

Nesušalkite šį snieguotą savaitgalį! Ačiū, kad esate kartu.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą