Penktadienio, sausio 22-osios, „Tauragės kurjeryje“: nauja mada – maudynės lediniame vandenyje

Dalintis:

Ledo žmogumi tituluojamas olandas Wimas Hofas teigia, kad proto ir valios pastangomis bet kuris žmogus gali kontroliuoti savo kūną ir išsigydyti ligas. Sekėjų garsusis sveikuolis turi visame pasaulyje, o jo mokymus praktikuoja ir tauragiškiai. Vienas jų – Šarūnas Paulikas. O štai eketėje ne vieną dešimtmetį maudydavęsis Eligijus Valskis šiandien į šį grūdinimosi būdą žvelgia skeptiškai, nors tauragiškiai vienas per kitą socialiniuose tinkluose giriasi bene kasdien neriantys į ledinį vandenį. „Tauragės kurjeris“ klausia, kaip tokį sveikatinimąsi vertina medikai.

„Drastiškas „per negaliu“ maudymasis veikia nervų sveikatą, kai šaltis didelis, plečiasi ir traukiasi kraujagyslės, bėgiodamas basas kai kuriuos receptorius per daug dirginau. Dėl vidinio kūno karščio kai kurie fermentai nebesigamina. Viskas, ko per daug – nesveika. Kai esi jaunas, tai jūra iki kelių, bet visa tai organizmas užprogramuoja, todėl ateityje galima sulaukti krizinės situacijos“, – įsitikinęs žinomas Tauragės sveikuolis E.Valskis.

O kaip grūdinatės jūs? Visus už ir prieš skaitykite penktadienio vedamajame.

Penktadienio numeryje – daugybė kitų aktualijų: pranešame apie dvi Tauragės kraštui skaudžias netektis; medikų klausiame – kiek ilgai koronavirusas gali išsilaikyti žmogaus organizme; sužinosite, kiek Tauragės rajono gyventojų jau paskiepyta ne tik pirmąja, bet jau ir antrąja vakcinos nuo COVID-19 doze ir kaip vykdyti šią misiją atsakingoms institucijoms sekasi; kiek moksleivių jau netrukus sugrįš į mokyklas ir kokiomis sąlygomis mokysis; apie gresiantį bankrotą prakalbo vienos smulkiosios įmonės vadovė – ar jų nepasipils daugiau; skelbiame, kokia šiuo metu Tauragės rajono kelių būklė ir kodėl dar ilgai dardėsime per duobes bei apie naują tvarką – gyvenviečių tvarkymą savivaldybė ketina perleisti bendruomenėms: sniegą viešosiose erdvėse gali tekti kasti patiems gyventojams. Ir tai dar ne visos naujienos.

Kaip ir kiekvieną penktadienį į Tauragę virtualiai atkeliaus Rimvydas Valatka. „Nereikia bijoti pasakyti tiesos – kokie buvom iš tikrųjų“ – paragins apžvalgininkas. O štai Henrikas Vaitiekūnas atiduos duoklę „Eurovizijai“, kurios pirmąjį atrankinį turą TV žiūrovai jau spėjo pamatyti. Per šio kritiko akį vaizdas bus kiek kitoks nei per televiziją. Todėl skaitydami nepasigailėsite.

Žinoma, jūsų laukia ir puikus receptas – sveikuoliškas, toks, kokia ir šio numerio pagrindinė tema.

Taigi būkite sveiki ir gražaus savaitgalio!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą