Penktadienio, sausio 29-osios, „Tauragės kurjeryje“: pasakojimas iš „raudonosios zonos“

Dalintis:

„Mes darome viską, kas mūsų galiose, bet turiu pripažinti, kad jau reikia ruoštis blogiausiam. Ligonio būklė labai sunki, temperatūra kritinė, tikimybė, kad mums pavyks, labai maža. Ruoškitės atsisveikinti, man labai gaila, stiprybės jums“, – išgirdus tokį gydytojos Redos Butvidienės pokalbį su paciento šeimos nariais, kūnu perbėgo šiurpuliukai. Šilališkė Reda į Tauragės ligoninės Vidaus ligų skyrių gydyti pacientų devynerius metus atvažiuoja kasdien. Jau metus, saugodama save ir aplinkinius, gydytoja nesilanko parduotuvėse, o tris mažametes dukras apkabina tik sekundei.

Medikė pabrėžia, kad labai didžiuojasi savo kolegėmis, kurios net tada, kai pačios užsikrėtė koronavirusu ir sunkiai sirgo namuose, kasdien sakydavo, kad blogai jaučiasi ne dėl ligos, o todėl, kad negali eiti į darbą ir padėti žmonėms. Paklausta, ar prisimena pirmąjį koronavirusu susirgusį pacientą, Reda ilgai negalvoja.

„Paskambino iš priimamojo ir pranešė, kad turi pacientą, kuriam įtariamas koronavirusas. Reikia žmogų apžiūrėti. Jausmas buvo baisus. Rengiausi visą ekipuotę ir kelis kartus perklausiau kolegių, ar tikrai taisyklingai viską apsivilkau, ar nėra kur kokio plyšio drabužiuose. Įkvėpiau ir padrąsinau save, kad turiu tai padaryti, turiu suteikti pagalbą žmogui. Kai grįžti į kabinetą, nusirengi, viduje vis tiek jautiesi nesaugiai. Grįžusi į namus išsikrausčiau gyventi į kitą kambarį, visai nevaikštau į parduotuves, su vaikais apsikabiname tik trumpam, kad tik neperduočiau jiems ligos“, – pasakys R.Butvidienė.

Visą straipsnį skaitykite jau rytoj, naujausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Penktadienį – daugybė kitų karštų krašto naujienų: sužinosite, kuo baigėsi priedo prie atlyginimo skyrimo savivaldybės administracijos direktoriui Modestui Petraičiui istorija ir kodėl opozicijai jis pareiškė, kad šie apspjovė visą savivaldybės administracijos aparatą; iš kokio biudžeto tauragiškiai gyvens šiemet ir kodėl jį įtvirtinant neužteko pinigų mokytojams; kaip šį šildymo sezoną šildyti miestą sekasi Tauragės šilumos tinklams ir kodėl keletas daugiabučių trečiadienį buvo likę be šildymo; atskleisime ir tai, ar tikrai Tauragei skiriama mažiau skiepų nuo koronaviruso nei kitiems rajonams.

Kitos sveikatos naujienos – kaip nuo šiol dirbs mobilusis COVID-19 tyrimų punktas ir kokiais atvejais galite skambinti pagalbos telefonu 113.

Iš teismo salės atkeliauja pirmieji šunų veisyklų istorijos rezultatai ir kas gresia gatvėje vaizdo stebėjimo kameras sudaužiusiam tauragiškiui.

O štai populiariąją „Eurovizijos“ dalyvę grupę „The Roop“ puošianti tauragiškė stilistė Glorija Gžimailaitė papasakos apie savo kelią į didžiąją mados rinką ir ar apsitempti lateksu – tikrai taip jau blogai.

Kol politikai trečiadienį gyrėsi pernai nuveiktais gerais darbais ir šimtais kvadratinių metrų naujo asfalto, Ližių kaimo kelyje į gilią duobę įsmuko 30 tonų žuvies vežęs bendrovės „Gonas“ sunkvežimis. Kuo baigėsi ši nemaloni istorija, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Ir tai, žinoma, dar ne visi penktadienio pasakojimai. Be dar nepaminėtų naujienų, jūsų kaip visada laukia puikus receptas – šį kartą tarta su ožkos sūriu ir mūsų bičiulių Rimvydo Valatkos bei Henriko Vaitiekūno žodžiai. Ir šįkart jie ypač taiklūs.

Gražaus artėjančio savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą