Penktadienio, sausio 8-osios, „Tauragės kurjeryje“: autobusų parkas stabdo ir tarpmiestinius maršrutus

Dalintis:

Sugriežtinti judėjimo tarp savivaldybių ribojimai bene skaudžiausiai kirto vežėjų įmonėms. Nuo sausio 5-osios Tauragės autobusų parkas sustabdė visus tarpmiestinius maršrutus, vairuotojus išleido į prastovas ir keleiviams negali atsakyti, kada jie vėl galės be trikdžių viešuoju transportu keliauti į kitus miestus. Keleivių nevežama ir į rajono gyvenvietes. Sumaišties į Tauragės autobusų parko kolektyvą įnešė ne tik karantino suvaržymai, bet ir koronavirusas – prieš pat Naujuosius metus dėl šios ligos įmonė neteko ilgamečio kolektyvo nario.

„Nors ir karantinas, pandemija, bet mano liga tokia, kad laukti negalima, nutraukti chemoterapijos negaliu. Šis chemoterapijos kursas man dar tęsis du mėnesius. Juolab, kad gydymo poveikis yra, turiu didžiulę viltį, kad jis padės“, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo sunkia liga serganti ir į Kauną kas savaitę važinėjanti Irena, šiuo sunkiu metu netekusi galimybės gydymo įstaigos pasiekti autobusu.

Ką daryti žmonėms, kurie neturi kaip nuvykti į kitus miestus ir kas laukia nuo pandemijos nukentėjusios Tauragės transporto įmonės? Skaitykite jau netrukus.

Penktadienio numeryje jūsų dėmesio laukia daugybė kitų aktualijų – sužinosite, kokiu vardu bus pavadintas pirmasis 2021 metais gimęs tauragiškis; kokiu eiliškumu nuo COVID-19 bus skiepijama visuomenė ir kiek Tauragės medikų jau pasinaudojo šia galimybe; atskleisime, kas laimėjo dviejų Tauragės švietimo įstaigų vadovų konkursus ir kiek vaikų per šiųmetines šventes neteko tėvų globos; šiame numeryje – pokalbis su TV projekto „Lietuvos balsas“ dalyviu Ignu Novikovu: kuo jis sužavėjo garsiausius šalies atlikėjus; skelbiame, kodėl teismo taip ir nepasieks savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Tomo Raulinavičiaus automobilio sprogdinimo byla ir kodėl teismo rūmus palieka ilgametis teisėjas Edmundas Žukauskas; kūno kultūros mokytojas Alvydas Skurdelis papasakojo, kas, baigiantis metams, jį įskaudino, o Tauragės krašto kunigai pasidalins, ką mano apie vieną dieną paskelbtą, o kitą jau atšauktą Romos katalikų vyskupų sprendimą.

Dėmesio – atsivertę penktadienio numerį sužinosite, kas laimėjo „Tauragės kurjerio“ prenumeratos akcijos prizus ir pasibaigus karantinui galės mėgautis poilsiu „Eglės sanatorijoje“.

Kaip visada penktadieniais – puikus receptas ir Rimvydo Valatkos bei Henriko Vaitiekūno įžvalgos.

Ačiū, kad esate kartu su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą