Penktadienio, spalio 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: renkamos įmonių valdybos – kodėl svarbūs postai patikimi ne tauragiškiams?

Dalintis:

Savivaldybės valdoma UAB „Tauragės vandenys“ turi naują valdybą iš mažai kuo su Taurage susijusių asmenų. Trims atstovams bus mokamas atlygis, savivaldybės darbuotojai valdyboje dirbs už dyką. Kodėl į savivaldybės įmonių valdybas skiriami ne tauragiškiai ir kuo jie pranašesni už vietos specialistus?

„Buvo skelbimas ir sudalyvavau. Turiu nemažai patirties įvairiose valdybose. Sentimentų Tauragei nėra. Čia tiesiog darbas. Turiu patirties ir įdomių projektų. Dabartinėje įmonėje esame padarę įvairių pertvarkų ir manau, kad mano patirtis leis prisidėti prie geresnio darbo“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo kadaise dviem Tauragės savivaldybės įmonėms vadovavęs kaunietis Mindaugas Nevardauskas.

Kokie dar specialistai iš šalies pateko į vienos svarbiausių Tauragės įmonių valdybą ir kodėl, ar kitos keturios vietos valdžios kontroliuojamos bendrovės taikys tą patį metodą, sužinosite jau netrukus.

Penktadienio numeryje dar skaitykite:

Tauragės ligoninė – per žingsnį nuo kolapso;

Neapsikentė paspirtukininkų: „ Ir eidamas šaligatviu nebesijaučiu saugiai“;

Bendruomenių verslas vis populiaresnis: graviruoja, pjauna žolę ir net sukasa daržus;

Viskas per alkoholį: padegė sugėrovo kelnes;

Turgelio renovacija įsibėgėjo, netrukus remontuos gretimą aikštelę – kiek viskas kainuos;

Pabendrauti kviečia suolelis „Jokio skirtumo“.

Jūsų dar laukia mūsų bendraautorių Rimvydo Valatkos, kuris šiandien bandys spręsti neišspendžiamą lygtį, ir Henriko Vaitiekūno, papasakosiančio dar negirdėtą serialo „Giminės“ istoriją, žodis, o šeimininkėms pasiūlysime puikų čanachų receptą – pats metas juos prisiminti, kai savaitgalis žadamas nebe toks šiltas.

Nepamirškite – vyksta 2022 metų „Tauragės kurjerio“ prenumeratos akcija. Prenumeruoti laikraštį gerokai pigiau nei pirkti!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą