Penktadienio, spalio 16-osios, „Tauragės kurjeryje“: skaniausias vaikystės prisiminimas prezidentui – močiutės bulbynė

Dalintis:

„Atsimenu, ragatkes darydavome. Kai tik nuvažiuodavau, pirmiausia pasidarydavau ragatkę ir šaudydavom kur tik pakliūdavo. Senolius pykdavo“, – viešėdamas Tauragėje savo vaikystę Būdviečių kaime prisiminė prezidentas Gitanas Nausėda.

Išskirtinis interviu buvo šiltas, o šalies vadovas nekasdieniškai atviras. Gitaną Nausėdą atlydėjusi komanda, o ir pats prezidentas maloniai nustebo, kad pasirinkta pietų vieta – tauragiškių pamėgtas „Holivudo“ restoranėlis įsikūręs būtent Prezidento gatvėje. Čia ir kalbėjomės su prezidentu. Ką jis papasakojo, ką prisimena apie savo vaikystės Tauragę, jos žmones ir koks šis miestas G.Nausėdai atrodo šiandien, skaitykite jau netrukus.

Penktadienio numeryje – gausybė kitų aktualijų – sužinosite, kodėl į antrąjį Seimo rinkimų turą patekę kandidatai atakuoja trečioje vietoje likusį nepartinį Vidą Bičkų, kaip valdančioji dauguma plovė Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio mundurą, pamatysite, kaip dabar atrodo Tauragės kultūros rūmų žiūrovų salė. Jūsų laukia fotoreportažas apie šalies vadovo Gitano Nausėdos vizitą Tauragėje: ko jis čia atvyko ir ką nuveikė; pasakojimas iš teismo salės apie kapų ir palaikų niekintojus, koronaviruso naujienos, kurių dar niekas neskelbė. Informuosime apie Batakių pagrindinėje mokykloje atliekamo tyrimo dėl pamokų metu prisigėrusių moksleivių tęsinį, o augalininkystės konsultantas Petras Kulikauskas paaiškins, kaip Lietuva atrodo kitų ES šalių žemdirbystės kontekste – ar tikrai mineralinės trąšos labai teršia aplinką. Visas puslapis sporto ir kultūros naujienų, naujausi renginiai ir, žinoma, receptas. Šįkart patiks smaližiams.

Jūsų dėmesio tikisi ir Rimvydas Valatka, pro savo langą šįkart pažvelgsiantis į Seimo rinkimus, ir šmaikštusis Henrikas Vaitiekūnas, nuo kurio klius LRT. Už ką, sužinosite jau rytoj.

Nepamirškite užsiprenumeruoti „Tauragės kurjerio“ 2021 metams. Laimingųjų prenumeratorių laukia įspūdingos dovanos!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą