fbpx

Penktadienio, spalio 22-osios, „Tauragės kurjeryje“: oficialu – prasideda vakcinacija trečiąja doze

Dalintis:

Sveikatos apsaugos ministerija davė leidimą sustiprinančiai vakcinos dozei visiems gyventojams, kai po pilno vakcinacijos kurso yra praėję ne mažiau nei 6 mėnesiai. Iki šiol Tauragėje sustiprinančia doze galėjo skiepytis medikai ir socialinių įstaigų darbuotojai. Praėjusią savaitę sustiprinančiąja doze Tauragėje pasiskiepijo 65 gyventojai. Medikai sako, kad žmonės suinteresuoti ir laukia, kada juos pakvies trečiam skiepui.

„Tai neprivaloma, bet aš jau anksčiau sakiau ir tos nuomonės laikausi, jei žmogui daugiau nei 65-eri metai ir jis serga lėtinėmis ligomis, net nereikia laukti, kol bus priimtas sprendimas masinei vakcinacijai. Sustiprinančioji dozė yra dėl žmonių sveikatos. Ypač dabar, kai taip smarkiai kyla sergančiųjų skaičiai. Medikai taip pat vakcinuojasi, akivaizdžiai mato skiepų naudą, situaciją, kuri buvo pernai, lygina su ta, kokia yra dabar“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo už gyventojų vakcinavimą atsakingos įstaigos – Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro vadovas Donatas Petrošius.

„Tauragės kurjeriui“ buvo suteikta galimybė apžiūrėti, kokiomis sąlygomis Tauragėje laikomos vakcinos, kiek jų yra ir įsitikinti, ar užteks visiems, – apie tai sužinosite ir jūs. Skaitykite jau rytojaus numeryje.

Penktadienio „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

išpuoselėtas Tauragės Vytauto stadionas Lietuvai nereikalingas;

Tauragė jau netrukus turės savąjį Lurdą;

nuo gruodžio 1-osios darbuotojai už COVID-19 testus mokės patys – kaip už šią įstatymo pataisą balsavo tauragiškiai Seimo nariai;

veiklą po karantino atnaujinęs „Caritas“ kviečia savanoriauti;

kodėl gali sustoti Martyno Mažvydo progimnazijos aikštyno atnaujinimo darbai;

sodininkai – iš kur gauti 40 tūkstančių eurų tvorai;

kodėl ne visi gyventojai pritaria prie daugiabučių dygstančioms dviračių saugykloms;

Tauragės bėgimo mėgėjų klubas ragina registruotis į Karių dienai skirtą bėgimą – tikimasi anšlago;

„Auksinių krivūlių“ dalybos – Tauragė liko nepastebėta.

Penktadienio numeryje jūsų dėmesio kaip kas savaitgalį tikisi šmaikštusis Henrikas Vaitiekūnas: šįkart jis pasiūlys išspręsti sudėtingą uždavinį. Kokį, sužinosite jau netrukus.

Ir, žinoma, – puikus receptas: sveikuoliškas saldumynas, kuriam atsispirti bus nelengva!

Primename, kad vyksta 2022 metų „Tauragės kurjerio“ prenumeratos akcija – gražuoliai sieniniai kalendoriai nekantriai laukia Jūsų!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą