fbpx

Penktadienio, spalio 23-osios, „Tauragės kurjeryje“: „Statė, kad tik statytų“

Dalintis:

„Dar vienas trūkumas – Tauragėje plaukimo baseinas sujungtas su vadinamuoju burbuliniu baseinu, kurio vanduo šiltesnis negu plaukimo baseine. Plaukimo pamokoms tai netinka, žinoma, vanduo šiltesnis, plaukti smagiau, bet sveikatos požiūriu negerai – vaikams spaudimas kyla. Tai va šitą nesąmonę jie padarė. Statė, kad tik statytų“, – priekaištų Tauragei negailėjo Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuro projektų vadovė Milda Šeibokaitė.

Kodėl stringa Tauragės savivaldybės pažadas nemokamai mokyti plaukti visus Tauragės rajono antrokus? Visi atsakymai (deja, tik ne iš savivaldybės) – jau netrukus.

Šiuo metu Tauragės užimtumo tarnyboje registruotos 184 laisvos darbo vietos. Laikai „dirbsiu už bet kiek“ baigiasi. Tauragėje siūlomi ir kelių tūkstančių eurų atlyginimai.

Petras Vileikis. Reginos Genienės nuotrauka

Penktadienio numeryje žurnalistės Reginos Genienės pokalbis su Petru Vileikiu. Šio vyro šeimos ūkio aptvare išdidžiai vaikštinėja Naujosios Zelandijos taurieji elniai ir danieliai, ganosi avys, kieme burkuoja karveliai ir karksi vištos, aviliuose dūzgia bitės, tvenkiniuose gausu žuvų.

Teisėtvarkos rubrikoje – teismo naujienos: rytoj ši institucija rengia specialią akciją. Kita tema – pilno narkotikų lagamino bylos atomazga.

Sporto naujienos: populiarėja badmintono mėgėjų turnyras, autokroso čempionatas ir sportininkų perspektyvos.

Krašto istorijos priedas „Taurragis“ papasakos vieno laiško istoriją, Henrikas Vaitiekūnas prisimins Tauragės krašto žydus, o Rimvydo Valatkos žvilgsnis krypsta į renkamą Seimą.

Kaipgi be recepto. Spalio savaitgalį namus tesušildys troškinamas perlinių kruopų „plovas“.

Gero Jums savaitgalio. Nepamirškite, kad jau šį sekmadienį atšaukiamas vasaros laikas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą