Penktadienio, spalio 30-osios, „Tauragės kurjeryje“: nepaklusus tvarkai, gresia tūkstantinė bauda

Dalintis:

Nuo pirmadienio viešojo maitinimo įstaigos privalo užtikrinti klientų registraciją. Tad kavinėse, valgyklose, restoranuose pietaujantys ar tik kavos atsigerti užsukę klientai nuo šiol privalo šių įstaigų darbuotojams pateikti savo asmens duomenis – vardą, pavardę ir telefono numerį.

Registraciją kiekviena maitinimo įstaiga vykdo savaip – tik visos skirtingai. Vis dėlto pameluoti savo vardą ar pavardę nerizikuokite – įstaiga turi teisę paprašyti parodyti asmens dokumentą.

„Nenoriu registruotis ne todėl, kad reikia pateikti savo asmens duomenis, o todėl, kad dėl vieno užsikrėtusio visiškai man svetimo žmogaus man gali tekti izoliuotis. Be to, kaip pastebėjau, kavinės nefiksuoja klientų apsilankymo laiko. Gal aš valgysiu 12 valandą, o žmogus, kuriam bus nustatytas koronavirusas, į valgyklą bus atėjęs po valandos“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo nuo pirmadienio kavinėse nebesilankyti nusprendusi valstybės tarnautoja.

Ar žinote, kokios baudos gresia, jei nesutiksite valgyklai ar restoranui pateikti savo asmens duomenų?

Penktadienio numeryje jūsų dėmesio laukia ir kitos pastarųjų dienos naujienos: koronaviruso statistika verčia sunerimti – Tauragės rajone naujų atvejų kasdien jau fiksuojama dešimtimis; sužinosite, kiek pretendentų siekia vadovauti Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrui, kodėl savivaldybei ir vėl nepasisekė parduoti „Dunokų“ bendrovės, kiek šiemet kainuoja Vėlinių puokštės, kokiu laiku į Tauragės rajono kapines nemokamai veš autobusai ir kaip teisme heroinas tapo „vaistais“; priklausomybių konsultantas Žydrūnas Stumbra bandys padėti tauragiškiui Vytautui, kuris pagalbos teigia neradęs jokioje gydymo įstaigoje. Jūsų dėmesio laukia trumposios, sporto naujienos, miesto gyventojų skundai ir, žinoma, žinios apie planuojamus renginius, tiksliau, situacija tokia, kad jie vienas po kito atšaukiami.

Rimvydas Valatka diskutuos apie valdžios kritiką, o Henrikas Vaitiekūnas prisimins heiterius. Jei nežinote, kas jie tokie, būtinai sužinosite. Tokių ir Tauragėje ne vienas.

Ramaus artėjančio savaitgalio jums linki „Tauragės kurjeris“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą