Penktadienio, vasario 11-osios, „Tauragės kurjeryje“: politinis konkurentas ruošiasi užgimti ir Tauragėje

Dalintis:

Politinėje šalies padangėje audrą sukėlusi nauja jėga sumaišties įneš ir Tauragėje. Sauliaus Skvernelio vadovaujamos partijos „Vardan Lietuvos“ skyrius kuriamas ir čia. Partijos steigėjai skelbia, kad tikrai dalyvaus kitąmet vyksiančiuose savivaldos rinkimuose ir gali tapti rimtu konkurentu dabartiniams valdantiesiems ir net opozicijai.

„Tauragės kurjeriui“ pranešta, kad į „Vardan Lietuvos“ gretas jungtis pageidavimą pareiškė ne tik nepartiniai tauragiškiai, buvę „Tvarkos ir teisingumo“, bet ir Socialdemokratų partijos nariai. Pastarosios skyriaus pirmininkė gandus neigia.

„Pasisėmiau patirties, pavažinėjau po užsienį, pamačiau, kaip kitur žmonės gyvena, išgirdau, ką kalba. Kartais pajuokauju, kad kai kas užsienyje padirbęs grįžo į Lietuvą ir tapo meru“, – „Tauragės kurjeriui“ šmaikštavo „Vardan Lietuvos“ skyriaus steigimo Tauragėje vienas iniciatorių.

Kas šis politikas ir ar S.Skvernelio partija gali ištuštinti kitų politinių partijų skyrius, sužinosite atsivertę penktadienio „Tauragės kurjerio“ numerį.

Penktadienį „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

Švietimo skyrius pagaliau turi naują vadovę: ar jos mokyti abiturientai prieš egzaminus neliks be svarbiausio dalyko mokytojo?

Etikos sargai nusitaikė į su žiniasklaida susijusius Tauragės rajono tarybos narius;

Kodėl Jovaruose iš čiaupų pasipylė chloru dvokiantis vanduo?

Ar tikrai Tauragės medikai nebespėja priimti visų pacientų ir ko prašo Tauragės PSPC vadovas;

Važiuodami duobėta gatve, apgadinote mašiną – kas turi atlyginti žalą?

Kriminogeninė situacija Tauragės mieste ir rajone – ar gyvename saugiau?

Rubrika Tauragės garbė: Garbės pilietė Ona Paulauskienė net malkas paverčia meno kūriniais – interviu apie unikalų muziejų Batakiuose;

Kokius naujus specialistus ruoš Tauragės profesinio rengimo centras?

Ir tai dar ne viskas: jūsų dėmesio tikisi apžvalgininkas Henrikas Vaitiekūnas, šįkart papasakosiantis apie labai gražią televizijos laidą (būna ir tokių), šeimininkės ir šeimininkai galės išbandyti dar vieną šaunų savaitgaliui ir svečiams pavaišinti labai tinkantį receptą, rasite sporto apžvalgą, renginių anonsus.

Šilto savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

 

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą