fbpx

Penktadienio, vasario 21-osios, „Tauragės kurjeryje“: sugalvojo naują reformą – iš darbo veja bibliotekininkus

Dalintis:

Vos pradėjusi švietimo įstaigų reorganizaciją, Tauragės valdžia griebiasi naujos reformos. Šįkart nusitaikyta į bibliotekas ir Kultūros centro skyrius kaimuose. Pirmieji valdžios kumštį pajus Eičių kaimo gyventojai: iš darbo ne tik atleidžiama šio kaimo bibliotekininkė, bet ir apskritai gali nelikti bibliotekos. O bibliotekininkė Eičiuose neeilinė – Seime siuvinėtų Lietuvos prezidentų portretų parodą surengusi garsiojo klubo „Vakarutė“ siela, prezidentės Dalios Grybauskautės padėką pelniusi ir savo darbus savivaldybei dovanojusi Ramunė Palekaitė.

Eičių žmonės konstatuoja – neliks kaime bibliotekos, neliks ir beveik 30 metų gyvuojančios „Vakarutės“. „Seime pensinis amžius reikšmės neturi, o dirbant kaimo bibliotekoje, pasirodo, turi“, – sako R.Palekaitė.

Kiek kainuos maudynės Tauragės baseine? Baseino statybos darbai – visai į pabaigą. Nors pastatas dar neperduotas eksploatuoti ir neatlikti privalomieji baseino bandymai, jau skelbiama jo atidarymo data. Šią savaitę Sporto centras savivaldybės tarybai tvirtinti pateikė baseino paslaugų kainoraštį. Atsiverskite „Tauragės kurjerį“, jei norite sužinoti, kiek kainuos pramogos Tauragės baseine ir nuo kada jomis galėsite mėgautis.

Kultūros ministerija konstatavo – savaitraštis „Tauragės žinios“ savo skaitytojams ir reklamos užsakovams melavo tiražą. Vietoj realaus 2000 egzempliorių šis laikraštis 2019 m. tiražą deklaravo dvigubai didesnį – rašė, kad spausdina 4000 egzempliorių. Už melagystę VšĮ „Tauragės žinios“ gresia nemenka piniginė bauda. Redakcija pažeidė du Administracinių nusižengimų kodekso punktus. O štai oficiali šio leidinio vadovės Eglės Červinskaitės versija, kodėl apsimelavo, visiškai absurdiška.

Šiandien savivaldybės administracija surengė jau devintą bendrovės „Dunokai“ akcijų pardavimo aukcioną. Ar devintas kartas nemelavo, sužinosite atsivertę naujausią „Tauragės kurjerio“ numerį.

Teismo verdikto šią savaitę sulaukė Kęstutis Komskis, savo buvusios darbovietės – Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro reikalavęs grąžinti jį į darbą. Direktoriaus pareigų K.Komskis neteko, nes pernai rugpjūtį darbo vietoje buvo sučiuptas girtas. Kaip į jo prasižengimą pažiūrėjo teismas ir ar K.Komskis grįš vadovauti TRATC‘ui?

Šios ir daugybė kitų pastarosios savaitės naujienų – kam savivaldybei prireikė 500 vaikiškų barškučių, kas pretenduoja tapti Tauragės ir Skaudvilės seniūnais, kokia bauda už nelegalius darbuotojus skirta Norkaičiuose veikiančiai medienos įmonei ir kodėl sustojo remonto darbai sankryžoje prie turgaus – jau spausdinamos. Netrukus jos pasieks jūsų pašto dėžutes. Politikos apžvalgininkas Ramūnas Terleckas praskleis artėjančių rinkimų į Seimą užkulisius, o šmaikštuolis Henrikas Vaitiekūnas rėš iš peties: kuo jam taip labai prasikalto populiarių TV laidų vedėjai? Šiame numeryje jūsų dėmesio laukia ir nuodėmingai gardžių bandelių iš moliūgo receptas.

Gražaus artėjančio savaitgalio ir įdomaus skaitymo!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą