Penktadienio, vasario 28-osios, „Tauragės kurjeryje“: „Panika ir Tauragėje: vaistinėse neliko apsauginių kaukių“

Dalintis:

Po pasaulį plintantis ir Europą pasiekęs koronavirusas sėja paniką. Nors dar vakar Lietuvoje nebuvo patvirtinto nė vieno patvirtinto susirgimo, žmonės jau išpirko apsaugines kaukes. Domėjomės, kiek tauragiškių yra išvykę į keliones regionuose, kur jau diagnozuotas virusas. Taip pat straipsnyje rasite ir medikų komentarą.

Laikraštyje rasite ir informaciją apie Gedimino gatvę, kurios nelygi danga erzina daugybę mieste važinėjančių vairuotojų. Panašu, kad galima tikėtis pokyčių.

Redaktorė Ramunė Ramanauskienė parengė straipsnį iš trečiadienį vykusio rajono tarybos posėdžio. Jame – aktuali informacija apie kaimo mokyklas, jų reorganizaciją ir valdančiųjų pasirinkimą. O gal parinkimą? Plačiau skaitykite jau rytoj.

Žurnalistė Daiva Žebelienė paruošė ilgą ir išsamų „Aušros“ progimnazijos darbininkų interviu. Jame gausu jų išmoningų darbų nuotraukų, netrūksta ir vyrų entuziazmo. Kviečiame skaityti ir įvertinti paprastų tauragiškių nuveiktus darbus.

Ne vienas žiemos pabaigos laukia dėl pasibaigsiančio šildymo sezono – gal pagaliau pavyks sutaupyti eurą, kitą. Tačiau Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro sąskaitos augs. Kiek ir kodėl – laikraštyje išsamiai.

Valdininkai, paruošę praėjusių metų nuveiktų darbų ataskaitas, išsiruošė pas rajono gyventojus jų pristatyti. Pirmieji mero ir administracijos direktoriaus vizito sulaukė batakiškiai. Perskaitę Mortos Mikutytės straipsnį „Batakių žmonės merui: „Jūs išvažiuosit ir bus tas pats“, sužinosite kuo žmonės piktinosi, o kam plojo.

Laikraštyje ir smagi Henriko Vaitiekūno televizijų apžvalga, informacija apie skiepus, blynų kepimo čempionato rezultatai ir puikaus obuolių pyrago receptas!

Smagaus pavasario laukimo!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą