Penktadienio, vasario 4-osios, „Tauragės kurjeryje“: augančių kainų kadrilis įsisuko ir į mokyklų valgyklas

Dalintis:

Ar sugebėtumėte mokyklinio amžiaus vaikui pagaminti pietus (sriubos ir karšto patiekalo) už 1,80 Eur? O darželinuką pamaitinti visą dieną už 2 Eur? Tokius iššūkius patiria ugdymo įstaigose jaunąją kartą maitinančios įmonės. Nemokamam vaikų maitinimui mokyklose jau skiriama šiek tiek daugiau lėšų, tačiau už pietus mokykloje daugiau jau moka ir nemokamo maitinimo negaunantys moksleiviai. Mokyklų vadovai tėvams skuba pranešti, kad įdėtų vaikams daugiau pinigų.

„Kainos tikrai kyla, už savo pinigus valgantys tikrai pajus – priklausomai nuo patiekalo, tenka mokėti brangiau ir 30, ir 40 centų“, – „Tauragės kurjeriui“ sakė „Aušros“ progimnazijos direktorė Snieguolė Bastakienė.

Kiek Tauragės rajono moksleivių gauna nemokamą maitinimą, už kiek šie mokiniai valgo, kiek pakilo kainos valgyklose ir kokių problemų patiria vaikus maitinančios įmonės – skaitykite rytoj „Tauragės kurjerio“ vedamajame.

Taip pat rytojaus laikraštyje rasite:

Atšauktas galimybių pasas ir periodinis testavimas;

Sužinosite, kurios savivaldybės įstaigos vadovas išeina į pensiją;

Paaiškėjo, kiek brangs šildymas Tauragėje;

Kokie paruošiamieji darbai prasidėjo dėl mažojo aplinkkelio statybų;

Kokius elektrobusus tauragiškiai išbandys pirmieji visoje Lietuvoje;

Kokį teismo nuosprendį išgirdo penki narkotikus vartoję ir platinę vyrai, kurių byla užsitęsė dėl pandemijos.

Šiame numeryje rašome ir apie Valstybinių miškų urėdijos patirtus nuostolius po smarkių audrų, vilkų medžioklės pabaigą, Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ pokyčius ir bibliotekos siūlomas pramogas.

Tradiciškai penktadienio numeryje galėsite perskaityti kolegos Henriko Vaitiekūno apžvalgą, o mėgstantys gaminti ras netikėtai žalių duoniukų receptą! Juk šeštadienis – Duonos diena.

Žiemiškai jaukaus savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

2 komentarai

  1. Gali prašyti ir brangiau, bet kad būtų kokybiškas ir šiltas maistas. O dabar vaikai pavalgę vienoje mokykloje skundžiasi, jog maistas buvo šaltas, po valgio skauda skrandžius, viduriuoja, pučia pilvą, grietinė sugedus. Pranešus Maisto ir veterinarijos tarnybai, kažkaip stebuklingai viskas randama tvarkinga ir situacija pagerėja porai savaičių. Keistokai atrodo tas Tauragės įstaigų darbas, nebūtų giminių kraštas…

  2. Ne visas mokyklas maitina Tauragės įmonės. Kaži kuri iš tikrųjų čia taip vaikus sargdina?

Palikite komentarą