fbpx

Per 60 automobilių į Tauragę nepateko

Dalintis:

Penktadienį Tauragės prieigose darbą pradėjo policijos pareigūnų užkardos. Iki pat pirmadienio vakaro į miestą nebuvo įleidžiami kitų apskričių gyventojai. Skelbiama, kad apsigręžti turėjo per 60 automobilių.

Policijos pareigūnai penktadienį 20 val. išsirikiavo 5-iuose įvažiavimuose į Tauragę. Prasidėjo Velykų savaitgalio eismo ribojimai, kai Vyriausybės nutarimu į miestus nebuvo įleidžiami kitų savivaldybių gyventojai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Greta Kęsminaitė „Tauragės kurjeriui“ teigė, kad dalis pareigūnų budėjo mobiliuosiuose postuose, važinėdami po viešąsias, labiausiai lankomas vietas. Karantino sąlygų laikymąsi viešosiose vietose užtikrino ir karo policijos pareigūnai bei šauliai.

– Pareigūnai dirbo pamainomis po 12 valandų, kiekvienoje pamainoje stacionariuose postuose Tauragės rajone dirbo apie 20 pareigūnų. O visoje Tauragės AVPK teritorijoje dirbo apie 250 pareigūnų. Į Tauragę neįleista apie 60 automobilių. Jais vyko asmenys iš kitų apskričių ir neturėjo dokumentų, pagrindžiančių kelionės tikslą, – kalbėjo Tauragės AVPK atstovė.

Per savaitgalį į miestą pateko apie 4 tūkst. automobilių, kuriais važiavo Tauragės rajono gyventojai.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Pareigūnai, atidžiai tikrinę kiekvieną įvažiuojantį į miestą, nustatė ir nemažai pažeidimų. Nustatytas vienas neblaivus vairuotojas, kuriam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,5 prom. Taip pat nustatyta dar 20 Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Pareigūnai surašė penkis administracinio nusižengimo protokolus.

– Incidentų nebuvo. Visi keliaujantys buvo supratingi, laikėsi tvarkos. Pirmadienio vakarą eilių fiksuota nebuvo, – tvirtino G.Kęsminaitė, pridurdama, kad eismo intensyvumu neišsiskyrė nė vienas postas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą