Per savaitę įkliuvo per 100 pažeidėjų

Dalintis:

Rugsėjis asocijuojasi ne tik su naujais mokslo metais, bet ir su didesniu eismo intensyvumu miesto gatvėse. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų teiravomės, ar tauragiškiai drausmingi eismo dalyviai bei kokius pažeidimus fiksavo policijos pareigūnai.

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė, visą rugsėjo mėnesį Tauragės policijos komisariato pareigūnai sieks užtikrinti jaunųjų eismo dalyvių saugumą keliuose.

– Ypatingas dėmesys skiriamas prie švietimo ir ugdymo įstaigų esančioms gatvėms ir pėsčiųjų perėjoms. Pareigūnai tikrina moksleivių vairuojamas transporto priemones, organizuoja trumpalaikius reidus prie mokymosi įstaigų, tikrina maršrutinių autobusų ir kitų transporto priemonių, vežančių vaikus į mokyklas ir iš jų, vairuotojų blaivumą bei stebi jaunimo pamėgtas susibūrimo vietas. Visą rugsėjo mėnesį mokymo įstaigose bus organizuojamos saugaus eismo pamokos, skaitomos paskaitos, organizuojami kiti prevencinio pobūdžio renginiai, – vardijo L.Banienė.

Policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė informavo, kad per pirmas septynias rugsėjo dienas rajone nustatyti 109 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Pasak jos, dažniausiai pasitaikantis pažeidimas – vairavimas naudojantis mobiliaisiais telefonais. Fiksuojami ir kiti pažeidimai – pasitraukimas iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, transporto priemonės vairavimas be civilinės atsakomybės privalomojo draudimo. Kai kurie vairuotojai ir keleiviai vis dar pamiršta ar dėl kitų priežasčių neužsisega saugos diržų, lenkia kitas transporto priemones vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama lenkti. Įkliuvo ir neblaivūs dviračių vairuotojai, kai nustatytas girtumas daugiau nei 1,5 promilės, taip pat vairuojantys automobilius neturint tam teisės. Vienas pradedantysis vairuotojas nebuvo užsidėjęs ant automobilio galinės dalies skiriamojo ženklo „Klevo lapas“. Pareigūnai taip pat fiksavo atvejus, kai alkoholinius gėrimus vartojo ne jaunesni negu šešiolikos, bet jaunesni negu dvidešimties metų asmenys.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą