Pilies aikštėje jau renkamas eglutės karkasas

Dalintis:

Šiandien pačioje Tauragės širdyje jau pradedama statyti kalėdinė eglė. Jau tapo tradicija, kad puošiama ne natūrali, o karkasinė iš šakų ir metalo sustatyta žaliaskarė.

Tauragiškiai įdienojus Pilies aikštėje jau matė iškrautas metalines eglutės konstrukcijas. Po didžiuliu ąžuolu didėja eglišakių krūva. Prasideda intensyvus pasiruošimas kalėdiniam laikotarpiui, kurio pagrindinis simbolis – eglutė.

Tauragėje jau daugelį metų puošiama karkasinė žaliaskarė, kasmet sumontuojant tą patį metalinį rėmą. Kaip pasakojo miesto seniūnas Žilvinas Majus, antradienį turėtų atvykti ir specialistai, kurie pasirūpins eglutės papuošimais.

– Reikės dar bokštelio. Suvežėm jau karkaso dalis, dabar vežam dar eglių šakas iš miško. Su urėdija bendradarbiaujam, tai šakas duoda nemokamai. Per 2-3 dienas turėtume užbaigti, – sakė Ž.Majus.

Tauragės rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Šarūnė Stasytienė patikslino, kad eglutę šiemet puoš klasikinio stiliaus žaisliukai. Dalis jų bus išnuomota.

– Kai kurie burbulai nusidėvėję, tai priimtas sprendimas trūkstamus žaisliukus išsinuomoti. Taip išeina pigiau. Nuspręsta, kad šiemet eglutė bus marga, tai ją puoš margaspalvės lempučių girliandos. Jau rytoj planuojame pradėti pilnai puošimo darbus, – kalbėjo Š.Stasytienė.

Kalėdinę magiją mieste kurs ir aplink eglutę papuošti kai kurie medžiai. Š.Stasytienės teigimu, dar nenuspręsta, kuriuos medelius puoš – apsispręsti planuojama jau po to, kai stovės pagrindinė eglė.

Seniūno teigimu, ketvirtadienį bus parsigabentos ir eglutės, kurios bus išrikiuotos Bažnyčių gatvėje. Šiemet jos bus išnuomotos – taip esą paprasčiau ir pigiau, šventėms pasibaigus nereikės rūpintis, kur jas padėti. Medelius išnuomoti sutarta su „Aukštupių medelynu“.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą