Pirmadienį – plikledžio spąstai

Dalintis:

Šiandien socialiniuose tinkluose vairuotojai skubėjo perspėti vienas kitą apie ypač slidžius kelius. „Tauragės kurjerio“ skaitytojas pasidalino dviejų nelaimių nuotraukomis.

Pirmadienis Tauragės ir Šilalės rajonuose prasidėjo plikledžiu. Sunku buvo ir vairuotojams, ir pėstiesiems. Dažnas skundėsi, kad vairuoti ypač sudėtinga, automobilis kelyje nestabilus, tenka važiuoti ypatingai lėtai. Informacija feisbuko grupėje „Pagalba vairuotojams Tauragėje“ dalinosi važiuojantys Tauragės centre, taip pat keliavę Gaurės keliu.

Apie nelaimes pranešimų sulaukė ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai. Pirmasis pranešimas atskriejo dar 4.54 val. Gauta žinia, kad Skaudvilės seniūnijoje esančio Pužų kaimo ribose nuo kelio nuvažiavo automobilis. 35-erių vyro vairuota transporto priemonė vertėsi, tačiau žmonės įvykio metu nenukentėjo.

Dar vienas pranešimas gautas 7.19 val. Šilalės rajone esančiame Stegvilų kaime į pakelės griovį nuslydo „MAN“. Pareigūnai informavo, kad nenukentėjo nei žmonės, nei kelio statiniai.

Avarija prie Kryžkalnio. Skaitytojo atsiųsta nuotrauka

„Tauragės kurjerio“ skaitytojas, ankstyvą rytą važiavęs magistraliniu keliu Tauragė–Šiauliai pasidalino dviejų įvykių nuotraukomis. Vienoje matyti netoli Skaudvilės nuvažiavusi mašina. Kitoje – jau už Kryžkalnio nelaimę patyręs sunkvežimis.

Pavojinga keliuose gali būti ir antradienį, mat meteorologai prognozuoja sniegą, pereinantį į lietų. Dėl to daug kur gali formuotis plikledis.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą