fbpx

Pirmajame „Tauragės kurjerio“ spalio mėnesio numeryje: iš varžytynių parduodamas senasis miesto stadionas

Dalintis:

Skola ne rona – neužgijo. Viešajai įstaigai „Tauragės futbolas“ nesugebėjus grąžinti savivaldybei 80 tūkstančių eurų skolos, ši ėmėsi drastiškų veiksmų – kreipėsi į antstolius. Rezultatas – iš varžytynių parduodamas senasis Tauragės miesto futbolo stadionas.

Šių metų vasarį meras Dovydas Kaminskas pažadėjo – jei stadionas ir būtų išvaržytas, jis nevirs privačių kotedžų kvartalu. Ar rajono vadovo žodžiai išsipildys, šiandien atsakyti niekas negali. „Tauragės futbolas“, kurio dalininkė yra ir pati savivaldybė, pozicijos nekeičia – vietos politikai kuria Tauragę be futbolo.

„Beje, ir šių laikų COVID-19 pandemijos aplinkybėmis, kai ypatingai akcentuojama tiek emocinė, tiek fizinė sporto užsiėmimų nauda visuomenei, ypač vaikams ir jaunimui, savivaldybės pozicija dėl „kurkime rytojų šiandien“ yra labai prieštaringa – tai kurkime ar griaukime? Rytojus be futbolo? Parduoti iš varžytynių bet kam? Atimti iš vaikų ir jaunimo galimybę sportuoti?“ – pasakys „Tauragės futbolo“ direktorė Dainora Jonaitė.

Kas teisus šiame ginče – savivaldybė ar jai skolingas „Tauragės futbolas“, vargu ar yra aiškus atsakymas. O kas laukia seniausio Tauragės stadiono – skaitykite rytojaus vedamajame.

Penktadienio numeryje – ir daugiau pačių aktualiausių naujienų:

Kokį elektros tiekėją pasirinkti?

Tauragės ligoninėje gimė koronavirusu sergantis naujagimis;

Ūkininkas Arūnas Spūdvilas: „Pigi prekybos centrų produkcija mus stumia iš rinkos“;

Šeštadienį į Oko mišką patekti nebus galima – medžios šernus;

Atleistas ugniagesių vadovas Robertas Masolas teisybės ieško teisme;

Pradedama turgelio Dariaus ir Girėno gatvėje renovacija.

Ir, žinoma, tai toli gražu ne viskas: jūsų laukia primirštų beliašų receptas, įžvalgieji Henrikas Vaitiekūnas ir Rimvydas Valatka. Žinote, kodėl Lietuvoje nuo koronaviruso miršta daugiau žmonių nei Lenkijoje? Atsiverskite „Tauragės kurjerį“.

Primename – prenumeratos akcija prasidėjo. Kalendoriai ir puikių prizų loterija nekantriai laukia jūsų!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą